Kategorie

Dobrze pielęgnowana skóra odwdzięcza się pięknym wyglądem, podtrzymuje efekt zabiegów kosmetycznych, opóźnia proces starzenia i sprawia, że wyglądamy promiennie i świeżo.
W jej pielęgnacji wyróżniamy trzy etapy: mycie, peelingowanie i nawilżanie, jednak kosmetyki do pielęgnacji i sama pielęgnacja ciała różni się od pielęgnacji skóry twarzy i wykorzystywanych w niej preparatów.
Pielęgnując twarz należy zacząć od demakijażu wybierając płyn micelarny albo mleczko do demakijażu. Kosmetyk najlepiej rozprowadzić na twarzy przy pomocy płatków kosmetycznych, następnie należy dokładnie umyć twarz żelem, w razie potrzeby zrobić peeling i przetrzeć skórę tonikiem, by przywrócić jej naturalne pH. Na tak przygotowaną skórę można aplikować kosmetyki do pielęgnacji: serum celowane do typu skóry, kremy, maski i eliksiry.
Pielęgnacja skóry ciała powinna stanowić odpowiedź na problemy skórne: cellulit, rozstępy, sucha skóra itp, w tym celu należy wybrać odpowiednie kosmetyki do ciała, a sam proces pielęgnacyjny przebiega bardzo podobnie: zaczynamy od mycia, następne starcia martwego naskórka i aplikacji kremu, masła lub balsamu.
Podobnie jak sama pielęgnacja kluczową rolę odgrywają wykorzystywane w niej preparaty - powinny być dobrane do typu skóry. Za pomocą innych kosmetyków dba się o skórę suchą i alergiczną, innych wymaga skóra normalna i dojrzała.
W naszej ofercie znajdziesz całą gamę produktów pielęgnacyjnych: peelingi, żele, pielęgnacyjne mgiełki, toniki i hydrolaty, kremymaski i balsamy,
kosmetyki do pielęgnacji dłoni i stóp, a także półprodukty służące do przygotowania własnego kosmetyku.

Pielęgnacja

4192 produktów
Producent
Wyświetlono 24 z 4192 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty