Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Jeśli Twoje włosy są cienkie i oklapnięte, a marzysz o bujnej fryzurze, puder do stylizacji włosów powinien stać się Twoim najbliższym przyjacielem!
Puder do włosów to proszek, który nakłada się u nasady włosów, przez co jego cząsteczki oblepiają włos, a fryzura staje się puszysta i zyskuje efekt push-up. W kilka sekund sprawia, że włosy odbijają się od nasady sprawiając wrażenie, że jest ich więcej. Dodatkowo puder do włosów zwiększa ich plastyczność, sprawiając, że fryzurę można ułożyć jedynie przy użyciu palców.
Jak nakładać puder do stylizacji włosów?
Puder nakłada się u nasady włosów posypując je, a następnie wmasowuje się go we włosy. Dobrze użyty nie pozostawia żadnych śladów, nie splącze i nie sklei włosów, przez co będą łatwe w rozczasaniu. Puder do włosów może być dostępny w formie sypkiej, lub w sprayu, który ułatwia jego aplikację przy samej skórze głowy.
Puder do układania włosów - dlaczego powinnaś go mieć pod ręką?
Puder do układania włosów to koło ratunkowe w nagłych sytuacjach, np. gdy zaraz przyjeżdżają goście, a Twoje włosy już oklapły i nie są świeże. Ma właściwości absorbujące sebum, dlatego w mgnieniu oka odświeża fryzurę, sprawiając, że wygląda, jakby dopiero została wystylizowana. Pudry mają też odświeżający, zwykle delikatny zapach, który z pewnością spodoba się każdej kobiecie.

Pudry do włosów

4 produktów