Darmowa dostawa na kultowe The Ordinary! Zobacz ofertę

Kategorie

Gumki i spinki

50 produktów

Gumki i spinki do włosów to akcesoria, które każda kobieta ma w swojej kosmetyczce i z pewnością często wykorzystuje. Umożliwią stworzenie upięć, wiązanie koków, czy końskiego ogona, zapobiegając plątaniu się włosów. Pozwolą nadać fryzurze wymarzony kształt, jednak źle dobrane mogą zniszczyć włosy.
Jak wybrać gumki do włosów?
Gumki do włosów powinny być wybierane w zależności od kondycji i gatunku włosów. W ofercie Drogerii Pigment znajdują się gumki o różnej średnicy, które można dopasować do grubości wiązanego pasma. Wybierać można także wśród kolorów, które mogą być dopasowane do odcienia włosów, albo zupełnie z nimi kontrastować i być uzupełnieniem stylizacji. Hitem ostatnich sezonów stały się gumki do włosów w formie silikonowych sprężynek. Swą popularność zawdzięczają temu, że nie wyrywają włosów i nie ściskają ich na tyle mocno, żeby je połamać.
Spinki do włosów to najbardziej skuteczny sposób na ujarzmienie włosów, które wpadają do oczu, czy ust. Niewątpliwie poza pomocą w ułożeniu fryzury, pełnią także funkcję biżuterii, która nada upięciu uroku i szyku.