Darmowa dostawa na kultowe The Ordinary! Zobacz ofertę

Kategorie

Pielęgnacja

3 produktów

Pielęgnacja włosów mężczyzny jest łatwa i szybka, jednak nie wszyscy się na nią decydują, uważając ją za mało męską i niepotrzebną. Jednak już dawno minęły czasy, w których mężczyzna w swojej pielęgnacji używał jedynie mydła. Dzisiaj zadbany mężczyzna jest bardziej pewny siebie, a przez to także bardziej atrakcyjny. Szczególnie ważne w pielęgnacji są włosy mężczyzny, aby przyciągały spojrzenia niezbędna jest odżywka do włosów dla mężczyzn.
Odżywka do włosów męskich sprawia, że włosy są miękkie i lśniące. Dostarcza im niezbędnych witamin i olejów, które pomagają utrzymać je w dobrej kondycji. Dobra odżywka do włosów męskich wygładzi włosy i ujarzmi niesforne końce, ułatwiając późniejszą stylizację, sprawia, że włosy się nie elektryzują i nie są obciążone. W pielęgnacji włosów suchych i matowych sam szampon może nie wystarczyć, włosy te wymagają dodatkowej pielęgnacji, która sprawi,
że odzyskają swój blask i miękkość, w tym wypadku szczególnie polecana jest odżywka do włosów dla mężczyzn o właściwościach nawilżających i regenerujących.
Kosmetyki do brody i wosk do wąsów - sposób na piękny zarost!
Pielęgnacja włosów nie powinna się kończyć na pielęgnacji włosów, ale powinna dotyczyć także zarostu. W tym celu warto sięgnąć po kosmetyki do brody, które pomogą formować piękny zarost i odżywiać włosy, by były miękkie i lśniące. Ostatnimi czasy panuje trend na męski zarost, wystylizowana broda i wąsy to oznaka męskości, dlatego panowie z wielką dbałością podchodzą do ich pielęgnacji. Aby uzyskać delikatny i gładki zarost niezbędny jest olejek do brody. Pomaga on rozplątać włosy, sprawia, że stają się bardziej podatne na stylizację. Wosk do wąsów stworzony jest do ich stylizacji, ma pielęgnować i pomagać nadać włosom pożądany kształt. Wosk nakłada się na umyte włosy i pozostawia do wyschnięcia, gdy jest już suchy, możliwe jest dowolne modelowanie. Olejek do brody wmasowuje się we włosy i w skórę po umyciu i stosuje się go bez spłukiwania.