Kategorie

Piękne paznokcie to zadbane paznokcie, o ich kształt i długość zadbają odpowiednie akcesoria do paznokci. Każda kobieta ma w swojej kosmetyczce zestaw, dzięki któremu może wykonać manicure. Jest to pilnik do paznokci, nożyczki do skórek i obcinacz do paznokci.
Pilniki do paznokci.
Każda kobieta powinna mieć w swojej kosmetyczce pilniki do paznokci. Powinny być one różnej ziarnistości, w zależności od tego, do czego chcemy je wykorzystać. Pilnik do paznokci o gradacji 80-100 jest przeznaczony do zdejmowania tipsów z paznokcia, 100-180 doskonale sprawdzą się podczas nadawania kształtu płytce oraz podczas modelowania akrylu lub żelu. Drobnoziarnisty pilnik do paznokci wykorzystywany jest najczęściej i służy do końcowej obróbki paznokci oraz do wygładzania ich płytki.
Nożyczki czy obcinacz do paznokci?
Obcinacz do paznokci służy do szybkiego skracania płytki. Jest odpowiednio wyprofilowany, aby nadać płytce odpowiedni kształt. Decydując się na obcinacz, powinniśmy wybrać taki, który ma ergonomiczny uchwyt, ułatwi on korzystanie z narzędzia. Wybierając nożyczki do paznokci należy sprawdzić, czy są odpowiednio wyprofilowane oraz czy są ostre, ponieważ tępe mogą rozdwajać płytkę i ją niszczyć. Powinny być wykonane ze stali nierdzewnej, ponieważ nie wywołują reakcji alergicznych.
Nożyczki do skórek.
Każdy wie, jak przykre są odstające i pozadzierane skórki. Aby się ich pozbyć, należy sięgnąć po nożyczki do skórek, które wycinają je precyzyjnie i szybko, sprawiając, ze skóra znów jest gładka.

Pilniki i akcesoria tnące

36 produktów
Wyświetlono 24 z 36 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty