Kategorie

Każda kobieta, która decyduje się na pomalowanie paznokci kolorową emalią wie, jak ważne jest, aby oczyścić płytkę paznokcia ze skórek. Aby je skutecznie odsunąć należy sięgnąć po kopytko gumowe lub metalowe.
Kopytko metalowe jak z niego korzystać?
Zwykle wykorzystywane jest przez profesjonalistów. Jest wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego pozwala na utrzymanie higieny i nie niszczy się podczas mycia. Zanim sięgniemy po kopytko metalowe należy wymoczyć paznokcie, dzięki temu, skórki łatwiej odchodzą od jego powierzchni, a odsuwanie ich nie uszkodzi płytki paznokcia. Odsuniętą skórkę można wyciąć, jednak nie ma takiej konieczności, część z pań decyduje się na ich pozostawienie po odsunięciu.
Kopytko gumowe jest idealne do domowego użytku. Jego użycie nie wymaga takiej wprawy jak podczas korzystania z metalowego, a dodatkowo jest mniejsze ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia. Kopytko gumowe jest miękko zakończone, dlatego może być wykorzystywane każdego dnia podczas pielęgnacji. Odsunięte skórki powinny zostać natłuszczone oliwką, bądź kremem.

Kopytka

2 produktów
Producent