Jesienne zakupy w Pigmencie! -20% Zobacz ofertę

Kategorie

Każda kobieta, która decyduje się na pomalowanie paznokci kolorową emalią wie, jak ważne jest, aby oczyścić płytkę paznokcia ze skórek. Aby je skutecznie odsunąć należy sięgnąć po kopytko gumowe lub metalowe.
Kopytko metalowe jak z niego korzystać?
Zwykle wykorzystywane jest przez profesjonalistów. Jest wykonane ze stali nierdzewnej, dlatego pozwala na utrzymanie higieny i nie niszczy się podczas mycia. Zanim sięgniemy po kopytko metalowe należy wymoczyć paznokcie, dzięki temu, skórki łatwiej odchodzą od jego powierzchni, a odsuwanie ich nie uszkodzi płytki paznokcia. Odsuniętą skórkę można wyciąć, jednak nie ma takiej konieczności, część z pań decyduje się na ich pozostawienie po odsunięciu.
Kopytko gumowe jest idealne do domowego użytku. Jego użycie nie wymaga takiej wprawy jak podczas korzystania z metalowego, a dodatkowo jest mniejsze ryzyko uszkodzenia płytki paznokcia. Kopytko gumowe jest miękko zakończone, dlatego może być wykorzystywane każdego dnia podczas pielęgnacji. Odsunięte skórki powinny zostać natłuszczone oliwką, bądź kremem.

Kopytka

5 produktów
 • hi hybrid

  Patyczki drewniane do manicure to niezwykle przydatny produkt. Posiadają dwie różne końcówki. Z jednej strony znajdziesz szpic, z drugiej kopytko. Mają wiele różnych zastosowań. Końcówką zakończoną kopytkiem z łatwością odsuniesz skórki, a także usuniesz pozostałości hybrydy. Końcówka ze szpicem pozwoli Ci stworzyć na paznokciach wspaniałe wzorki i...

  Na stanie 4,99 zł
 • INTERVION

  Metalowy odpychacz do skórek marki Inter-Vion to produkt, który z pewnością przyda Ci się przy zabiegach pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Dzięki niemu z łatwością odepchniesz skórki i przygotujesz je do usunięcia. Produkt jest wyjątkowo poręczny i prosty w obsłudze. Możesz go również wykorzystać do usuwania lakieru hybrydowego z płytki paznokcia. 

  Na stanie 7,58 zł
 • INTERVION

  Wycinacz do skórek z kopytkiem to niezwykle przydatny produkt podczas wykonywania manicure i pedicure. Gumowe, półtwarde kopytko pozwoli Ci dokładnie odsunąć skórki, a druga końcówka je usunie. Produkt został wykonany z dobrej jakości materiałów. Jest poręczny i dobrze leży w dłoni. 

  Na stanie 3,29 zł
 • Semilac

  Każdy kij ma dwa końce, w tym również patyczki Semilac, wykonane z drzewa kamforowego - z jednej strony zakończone szpicem, a z drugiej wyprofilowanym kopytkiem, którym odepchniesz skórki.  Patyczki są lekkie i wygodne w użyciu. 

  Na stanie 6,00 zł
 • Oczekiwanie na dostawę
  Deleted
  Add again
  Semilac

  Odsuń skórki i usuń lakier hybrydowy odpowiednimi narzędziami - pusherem Semilac wykonanym ze stali chirurgicznej. Pusher jest łatwy do utrzymania w czystości, praktyczny i wygodny. To narzędzie jest niezbędne zarówno w codziennych działaniach pracowni manicure, jak i w Twoim prywatnym kąciku do wykonywania paznokci. 

  Brak na stanie 24,00 zł