Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Każda skóra, bez względu na typ potrzebuje dopasowanej pielęgnacji, którą przeprowadza się dwa razy dziennie - rano na cały dzień i regenerację na noc.
W ciągu dnia nasza skóra narażona jest na wiele czynników zewnętrznych. Odpowiednio dobrany krem na dzień poza podstawową funkcją pielęgnacyjną stanowi ochronę dla skóry będąc barierą przed wiatrem, słońcem, spalinami, kurzem itp.
Najlepszy krem na dzień to taki, który jest dobrany do typu cery, gwarantuje ochronę i piękny wygląd przez cały dzień. Dodatkowym atutem jest to, że dobra pielęgnacja stanowi najlepszą bazę pod makijaż, sprawia, że kolorowe kosmetyki utrzymują się na skórze dłużej.
Krem na dzień aplikuje się po umyciu twarzy i tonizacji skóry, a przed makijażem. Po aplikacji skóra powinna wchłonąć preparat, jego nadmiar można zdjąć chusteczką kosmetyczną.
Krem do twarzy na dzień ma zagwarantować skórze pielęgnację będącą odpowiedzią na jej potrzeby np. Przetłuszczanie, odwodnienie, pierwsze zmarszczki. W ofercie Drogerii Pigment znajduje się szeroki wybór produktów pielęgnujących. Alergicy znajdą odpowiedni dla siebie delikatny krem na dzień, który ukoi skórę, zapewni jej nawilżenie i przede wszystkim jej nie podrażni, osoby ze skórą suchą powinny sięgnąć po krem nawilżający na dzień - pozostawi on na skórze film ochronny, który nie pozwoli na nadmierną utratę wody i sprawi, że skóra będzie gładka i miękka. Kremy dla skóry dojrzałej zawierają substancje, które liftingują owal twarzy i napinają skórę, pomagając utrzymać jej sprężystość.
Sprawdź naszą ofertę i wybierz najlepszy krem na dzień dla Twojej skóry.

Pielęgnacja na dzień

243 produktów
Wyświetlono 24 z 243 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty