To już OSTATNIE DNI aktualnych PROMOCJI! Zobacz ofertę

Kategorie

Nocą organizm regeneruje się, zwalnia oddech, pracę mózgu i bicie serca, by odbudować uszkodzone w ciągu dnia komórki i przygotować się na pracę kolejnego dnia. Z naszą skórą jest odwrotnie - w ciągu dnia odpoczywa, by ciężko pracować nocą. Zwiększa wówczas swoje ukrwienie, wiązania się rozluźniają, szybciej wchłania substancje z kosmetyków, szybciej też pozbywa się toksyn. Po całym dniu po prostu potrzebuje ukojenia. Aby zapewnić skórze regenerację należy wybrać najlepszy krem na noc, który dostarczy skórze tego, czego potrzebuje.
Krem na noc, w porównaniu do pielęgnacji na dzień, ma bardziej bogatą formułę, wolniej się wchłania przez co dłużej pozostaje na skórze i “pracuje” podczas snu człowieka. Krem do twarzy na noc jest bardziej tłusty zawiera więcej wosków i olejów, a mniejszą ilość wody - jest bardziej skoncentrowany.
Jak dobrać najlepszy krem na noc?
Musi być dobrany do kondycji skóry i typu cery, ale także ma odżywić skórę, zregenerować ją i nawilżyć. Osoby ze skórą tłustą powinny wybierać kremy na noc o lekkiej formule, która nie zatyka porów. Krem do twarzy na noc dla osób z suchą skórą będzie bardziej gęsty i zapobiegnie odparowaniu wody z naskórka. Krem dla osób dojrzałych powinien być bogaty w olejki i witaminy, które zmniejszają widoczność zmarszczek.
Bez względu na to, jaką masz skórę nie pozostawiaj jej bez pielęgnacji, regularnie stosowany krem na noc sprawi, że Twoja skóra będzie promieniała!

Pielęgnacja na noc

59 produktów
Wyświetlono 24 z 59 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty