Wyprzedaże do -60% na wybrane produkty! Zobacz ofertę

Kategorie

Wykonując makijaż chcemy, aby pozostał na skórze jak najdłużej nienaruszony. W ciągu dnia makijaż się osypuje, ściera i rozmazuje, aby przetrwał nienaruszony producenci kosmetyków opracowali utrwalacze do makijażu.
Czym są utrwalacze do makijażu?
Fixer do makijażu jest niezawodnym sposobem na zachowanie jego trwałości. Utrwalacz do makijażu to preparat w sprayu, albo aerozolu, którym spryskuje się twarz po wykończeniu wizażu. Zostawia on niewidoczną warstwę, dzięki której makijaż staje się odporny na ścieranie i wodę. Sprawia, że kolory nie bledną i są żywe, aż do demakijażu. Spray utrwalający makijaż jest idealnym rozwiązaniem, gdy chce się utrwalić makijaż przygotowany z okazji wielkich wyjść jak ślub, studniówka, czy sesja zdjęciowa.
Jak wybrać utrwalacz makijażu?
Utrwalacz do makijażu przede wszystkim powinien wywiązywać się ze swojego zadania. Ważne jest by spray utrwalający makijaż sprawił, że pięknie wymalowana twarz utrzyma się tak długo, jak tylko nam na tym zależy. Na rynku dostępnych jest wiele produktów o właściwościach jak utrwalacz makijażu może to być np. puder ryżowy, dlatego produkt powinien zostać wybrany według własnych upodobań i doświadczeń.
Fixer do makijażu, jak go używać?
Utrwalacz makijażu należy rozpylić w odległości 30 cm od twarzy i pozostawić aż do wyschnięcia. Ten banalny trik sprawi, że będziesz mogła cieszyć się swoim makijażem przez wiele godzin.

Utrwalacze

6 produktów