Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO) Pigment S.C. Tomasz Marzec, Jolanta Stelmach informuje, iż:
Sprawdź swoją pocztę. Wysłaliśmy Ci wiadomość
z instrukcjami dotyczącymi odzyskania hasła.
Menu
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
v
w
y
z
INVISIBOBBLE to innowacyjna gumka do włosów, której szczególną cechą jest „niewidoczność” na włosach, co znaczy, że nie pozostawia żadnych śladów noszenia.
Gdy zwykła gumka zgniecie i odciśnie Twoje włosy invisibobble dzięki swojemu unikatowemu kształtowi spirali rozkłada napór we włosach unikając efektu zgniecenia. Nawet po wielu godzinach noszenia Twoje włosy będą gładkie i nienaruszone.
Gumka invisibobble nie przyprawi Cię o ból głowy i zadba o Twoje włosy. Jest idealna dla każdego rodzaju włosów, kręconych, prostych, grubych lub cienkich a do tego, gdy jej nie nosisz we włosach, możesz nosić jako stylową bransoletkę. Invisibobble to nietypowy dodatek do niemal każdej okazji, który doskonale sprawdzi się, gdy spędzasz dzień na plaży lub uprawiasz sport.
Jest wodoodporna, nie spada z włosów i zawsze łatwo się ściąga!
* pola oznaczone gwiazdką są wymagane.
Invisibobble
Invisibobble, Gumki do włosów 3 szt., True Black - czarne
Scrunchie od Almanii to wyjątkowo delikatne satynowe gumki do włosów wykonane ręcznie z włoskiego jedwabiu. Nie szarpią, nie łamią i nie wyrywają włosów, jednocześnie utrzymując fryzurę w ładzie. Kolor: granatowy i fuksjowy Materiał zewnętrzny: 100% jedwab Struktura materiału: satyna Wymiary: średnica ok. 7 cm, szerokość ok. 2 cm
Scrunchie od Almanii to wyjątkowo delikatne satynowe gumki do włosów wykonane ręcznie z włoskiego jedwabiu. Nie szarpią, nie łamią i nie wyrywają włosów, jednocześnie utrzymując fryzurę w ładzie. Kolor: bordowy i śliwkowy Materiał zewnętrzny: 100% jedwab Struktura materiału: satyna Wymiary: średnica ok. 7 cm, szerokość ok. 2 cm
Elastyczne i wygodne, metalowe wsuwki do włosów pomogą ułożyć Ci fryzurę o jakiej marzysz. Sprawdzą się w przypadku tworzenia koków i różnych upięć. Są delikatne dla włosów i nie uszkadzają ich. Dzięki nim nie będziesz mieć problemów z niesfornymi, uciekającymi kosmykami, a każda fryzura będzie trwała.
Scrunchie od Almanii to wyjątkowo delikatne satynowe gumki do włosów wykonane ręcznie z włoskiego jedwabiu. Nie szarpią, nie łamią i nie wyrywają włosów, jednocześnie utrzymując fryzurę w ładzie. Kolor: malinowy Materiał zewnętrzny: 100% jedwab Struktura materiału: satyna Wymiary: średnica ok. 10 cm, szerokość ok. 4 cm
Scrunchie od Almanii to wyjątkowo delikatne satynowe gumki do włosów wykonane ręcznie z włoskiego jedwabiu. Nie szarpią, nie łamią i nie wyrywają włosów, jednocześnie utrzymując fryzurę w ładzie. Kolor: czarny i czarny Materiał zewnętrzny: 100% jedwab Struktura materiału: satyna Wymiary: średnica ok. 7 cm, szerokość ok. 2 cm