Twarz

Premiera! Poznaj najlepsze kremy nawilżające Aqua Zone od Hagi

Najnowsza linia Hagi AQUA ZONE bazuje na idealnym połączeniu: zaawansowanej technologii ze składnikami wprost z natury. Poznaj naturalne kosmetyki stworzone w duchu slow skincare, które zadbają o Twoją skórę dogłębnie i długotrwale.

Czytaj dalej
Lifestyle

Łączy nas pielęgnacja – świętujemy 11 urodziny Pigmentu!

Setki wspaniałych marek, tysiące niepowtarzalnych produktów, atrakcyjne wydarzenia, a przede wszystkim nieustające spotkania z naszymi Gośćmi – choć szczęśliwych wspomnień jest tak wiele, to wciąż trudno nam uwierzyć, że Drogeria Pigment obchodzi już swoje jedenaste urodziny!

Czytaj dalej
Twarz

Ranking Pigmentu: serum z efektem GLOW!

Twoja cera nie sprawia większych problemów, ale wciąż masz wrażenie, że brakuje jej „tego czegoś”? Skóra jest matowa i poszarzała, a twarz sprawia wrażenie, że jesteś ciągle zmęczona?Szczególną efektywnością odznacza się w tym wypadku serum z witaminą C. Jak wybrać to najlepsze? Przekonaj się sama.

Czytaj dalej
Ogólne, Twarz

Q&A z marką Make Me Bio!

Nowa linia Bloomi została stworzona z myślą o wszystkich kobietach, które wierzą w swoją siłę i dążą do rozkwitu w każdej sferze życia. Make Me Bio tworzą kobiety w różnym wieku, na różnych etapach życia oraz z bardzo różnymi potrzebami skóry. To nas zainspirowało do stworzenia linii, która zaopiekuje się każdą z nas, doda pewności siebie i podkreśli naturalne piękno.

Czytaj dalej

INSTAGRAM DROGERIA_PIGMENT