Kategorie

Kosmetyki do kąpieli

550 produktów

Po ciężkim tygodniu każda z nas zasługuje na chwilę odprężenia. Najlepszym sposobem na relaks jest przygotowanie domowego spa. Które wcale nie musi odbiegać od rytuałów rodem z prawdziwego salonu piękności. Wystarczy łazienka, kilka świeczek i odpowiednie kosmetyki spa. Przygotuj się na relaks, jakiego jeszcze nie doświadczyłaś!
Jak przygotować domowe spa?
Najlepszym pomysłem jest rozluźniająca kąpiel. Do wanny należy nalać ciepłej wody, sól do kąpieli, olejek pod prysznic, żel pod prysznic, bądź musujące kule i wyciszające olejki eteryczne np. cytrynowy i z bergamotki lub znany ze swych wyciszających właściwości - lawendowy. Tak przygotowana kąpiel zmiękcza skórę, zmniejsza napięcie mięśniowe i pozwala się wyciszyć. Jeśli wolisz prysznicowanie, wybierz kosmetyki spa pod prysznic. Są to rozmaite żele o pięknym zapachu, które relaksują i sprawiają, że kłębiące się w głowie myśli odchodzą na bok. Urządzając domowe spa rozstaw w swojej łazience świeczki, ich blask również sprzyja odstresowaniu się i tworzy atmosferę bliską tej towarzyszącej rytuałom spa. Po kąpieli możesz nałożyć maski na ciało, włosy i na twarz. Zagwarantują odżywienie i nieprawdopodobną miękkość. Jeśli chcesz ominąć włosy, z pewnością przyda Ci się opaska kosmetyczna, która oddziela włosy od skóry twarzy. Przyda się także podczas wykonywania makijażu, czy zabiegów pielęgnacyjnych cery.
Wybierając kosmetyki spa możesz zdecydować się również na rolery pielęgnacyjne, dzięki którym wymasujesz swoje ciało, poprawisz wchłanialność substancji aktywnych z kosmetyków.
Poznaj naszą ofertę kosmetyków i produktów, które pomogą Ci przygotować domowe spa i przenieś zabiegi z salonów kosmetycznych do swojego domu.