BasicLab

BasicLab


BasicLab – czego spodziewać się po produktach marki?


Są to produkty z wyższej półki cenowej, co ma związek również z ich jakością. W składzie zawsze znajdziesz substancje aktywne, które za sprawą odpowiednich proporcji pozwalają cieszyć się niespotykaną skutecznością działania. Poszczególne kosmetyki powstają na podstawie wiedzy farmaceutycznej i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, które wydobywają ze składników najlepsze właściwości. Ważną zaletą tych preparatów jest ich transparentność. Widzisz, jaki mają skład, jakie są w nich stężenia substancji aktywnych, a przeznaczenie każdego produktu jest dokładnie opisane. Dzięki temu masz możliwość ocenić, czy dany kosmetyk rzeczywiście ma szansę spełnić Twoje oczekiwania. Dobrą wiadomością jest też fakt, że marka wykorzystuje wyłącznie najlepsze i bezpieczne surowce.


Bezpieczeństwo i wpływ na środowisko kosmetyków BasicLab


Nie bez znaczenia dla naszych klientek i klientów jest wpływ poszczególnych marek na środowisko naturalne. BasicLab należy do firm, które nie tylko odpowiadają na potrzeby różnych typów cery, ale także starają się działać z jak najmniejszą szkodą dla środowiska. Dlatego na uwagę zasługują wykorzystywane w tej firmie opakowania z recyklingowanego plastiku. Ponadto twórczynie BasicLab deklarują, że marka nigdy nie testowała i nie zamierza testować swoich produktów na zwierzętach. W tym miejscu warto też wspomnieć o tym, że firma często angażuje się w projekty wspierające edukację ginekologiczną, dostęp do antykoncepcji i walkę z ubóstwem menstruacyjnym. To wiele mówi o ogólnej filozofii, jaką wyróżnia się ta marka.


Jakie kosmetyki BasicLab znajdziesz w tej kategorii?


Firma skupia się głównie na prawidłowej codziennej pielęgnacji skóry. Dlatego też przekrój jej produktów to propozycje odpowiadające różnym typom cery i ich potrzebom. Podstawę oferty BasicLab stanowią sera:  • nawilżające;

  • regenerujące;

  • kojące;

  • przeciwtrądzikowe;

  • ujędrniające;

  • rewitalizujące.


Ponadto, w ofercie marki odnajdziemy także produkty do oczyszczania twarzy (emulsje, żele, płyny micelarne i peelingi), kremy nawilżające i odbudowujące, balsamy do ciała, antyperspiranty czy nawet pomadki ochronne. Ogromny wybór rodzajów kosmetyków zawierających np. kwas hialuronowy, retinol, peptydy, witaminy i ceramidy daje możliwość dopasowania idealnego kosmetyku do swoich potrzeb.


Produkty BasicLab w Drogerii Pigment


Wspieranie świadomej pielęgnacji skóry to ważny element naszej działalności, dlatego udostępniamy w naszej ofercie kosmetyki marek o podobnym światopoglądzie. Skorzystaj z jednej z naszych promocji, które pozwolą Ci wydać na ulubione kosmetyki mniej niż zwykle. Ciesz się ekologicznym opakowaniem paczki i możliwością bezterminowego darmowego zwrotu. Dla naszych stałych klientów przygotowaliśmy atrakcyjny program lojalnościowy, a każdy może skorzystać z darmowej dostawy przy zakupach powyżej 150 zł.