Kategorie

Chusteczki do dłoni

Nasze dłonie ze względu na swoją strukturę są niezwykle podatne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych, a także osadzanie się rozmaitych zanieczyszczeń. Aby uchronić się przed skutkami bezpośredniego kontaktu z bakteriami oraz wirusami, w szczególności w dobie pandemii koronawirusa, klienci chętnie sięgali po preparaty antybakteryjne. Wśród nich znalazły się przede wszystkim żele antybakteryjne do dłoni oraz chusteczki nawilżane do rąk umożliwiające na szybką dezynfekcję skóry niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy. Tego typu kosmetyków nie mogło zabraknąć również w naszej drogerii internetowej. Koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą i postaw na świadomą pielęgnację rąk!

2 produktów
Dostępność
 • Cleanic, Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym, 15 sztuk
  Powiadom o dostępności
  Deleted
  Add again

  Chusteczki odświeżające z płynem antybakteryjnym Cleanic to świetna recepta na upał i odświeżenie się w warunkach polowych - co za ulga! Chusteczki zawierają płyn antybakteryjny, który skutecznie oczyszcza i odświeża ręce i ciało. Przydadzą Ci się, kiedy dostęp do wody jest ograniczony - podczas podróży, w publicznej toalecie lub na spacerze, w tym z...

  Brak na stanie 4,49 zł
   Oczekiwanie na dostawę
 • Cleanic, Chusteczki odświeżające Ice Cooling, 15 sztuk
  Powiadom o dostępności
  Deleted
  Add again

  Chusteczki Cleanic Ice Cooling to świetna recepta na upał i odświeżenie się tuż po treningu, kiedy do prysznica jeszcze daleko, ale Ty musisz się już ochłodzić - co za ulga! Chusteczki zawierają płyn antybakteryjny, który skutecznie oczyszcza i odświeża ręce i ciało. Przydadzą Ci się, kiedy dostęp do wody jest ograniczony - podczas podróży lub spaceru....

  Brak na stanie 4,49 zł
   Oczekiwanie na dostawę

Wybierasz się w daleką podróż? Zabierz ze sobą chusteczki dezynfekujące do rąk!

Niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, szkoły, na uczelnie, spotkanie biznesowe czy daleką podróż w Twojej torebce lub plecaku powinno znaleźć się miejsce na chusteczki dezynfekujące do rąk. Zamknięte w wydajnych opakowaniach pozwalają na szybką dezynfekcję higieniczną w 30 sekund. Niepodważalnie wygodne i łatwe w użyciu, charakteryzujące się delikatnym zapachem sprawią, że Twoje dłonie będą nie tylko prawidłowo oczyszczone z nieustannie osadzających się zanieczyszczeń w postaci bakterii i wirusów, ale także odpowiednio nawilżone. Oczywiście po skorzystaniu z antybakteryjnej chusteczki do rąk możesz sięgnąć po krem, balsam bądź silnie natłuszczające masło, dzięki któremu dostarczysz skórze niezbędnych składników aktywnych.

Dlaczego warto sięgnąć po chusteczki z alkoholem do rąk?

Dlaczego chusteczki z alkoholem do rąk cieszą się rosnącym zainteresowaniem wśród klientów? Odpowiedź jest prosta! Wynika to przede wszystkim z licznych zalet kosmetyku. Przede wszystkim, jak wspomnieliśmy wcześniej, oferowane przez nas produkty są wygodne i łatwe w użyciu. Ponadto chusteczki do rąk, w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań nie strzepią się, nie pozostawiając na skórze dłoni kawałków materiału. Dostępne w funkcjonalnych pojemnikach z folii lub plastiku zachowują trwałość - zawarta w nich  substancja dezynfekująca nie wyparowuje, dzięki czemu produkt jest zdatny do użytku pomimo upływu czasu. Warto mieć na uwadze, że chusteczki nawilżane do rąk można stosować również w celu oczyszczenia urządzeń, klamki bądź innych powierzchni, z którymi w następnej kolejności będą miały styczność nasze dłonie.

Chusteczki do rąk czy żele antybakteryjne - które wybrać?

Zastanawiasz się, które z dostępnych w naszym asortymencie rozwiązań kosmetycznych wybrać? Postaramy się rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości! Zarówno żele antybakteryjne, jak i chusteczki dezynfekujące do rąk doskonale sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i podczas delegacji lub dalekich podróży. Pierwsze z nich zostały zamknięte w funkcjonalnych plastikowych buteleczkach, dzięki czemu możesz nałożyć na skórę dłoni taką ilość produktu, jaką czujesz, że potrzebujesz do oczyszczenia skóry. Chusteczki z alkoholem do rąk natomiast zostały nasączone substancją dezynfekującą na etapie produkcji, dzięki czemu nie musisz się martwić o nadmiar produktu na dłoniach. Jedna chusteczka całkowicie wystarczy do ich efektywnego oczyszczenia, bez uczucia nieprzyjemnej warstwy ochronnej.