Kategorie

Cienie w kremie

Jeśli marzysz o pięknie podkreślonych oczach, które stanowią jeden z podstawowych elementów idealnie dopasowanego makijażu, to powinnaś wybrać kosmetyki, które ułatwią to zadanie. W sklepie internetowym drogeriapigment.pl oferujemy cienie do powiek, a także eyelinery, kredki czy tusze do rzęs. Cienie do powiek w kredce wyróżniają się łatwością aplikacji i wygodą używania, z kolei cienie mineralne i wegańskie są całkowicie bezpieczne dla wrażliwej skóry wokół oczu i dla środowiska naturalnego. Aby twarz nabrała niepowtarzalnego uroku i przyciągała spojrzenia, warto wybrać cień w kremie. Wyróżniają się one lekką konsystencją i szybką aplikacją. Można je stosować samodzielnie jako jedyny kolor na powiece, mogą też służyć jako baza do stworzenia wyjątkowego makijażu oka w połączeniu z innymi kosmetykami.

20 produktów

Jakie są zalety cieni do powiek w kremie?

Cienie w kremie są bardzo chętnie wybierane przez kobiety w każdym wieku, ponieważ bardzo łatwo się je rozprowadza i tworzy niezapomnianą ozdobę oka. Ponadto są wydajne, dzięki czemu zaoszczędzisz pieniądze i czas. Szybko zastygają na powiece, a ich przyjemna, lekka kremowa konsystencja nie obciąża oka. Cień w kremie charakteryzuje się wysoką pigmentacją, która zapewnia doskonały poziom krycia. Będą dobrze wyglądać na każdej powiece, także na takiej, która nie jest już bardzo jędrna ze względu na zmarszczki.

Sposoby stosowania cieni w kremie

Cienie w kremie mogą być nakładane na kilka sposobów. Najprościej i najszybciej można to zrobić za pomocą opuszków palców. Bezpośrednie naniesienie pozwala na dość dużą precyzję, a dzięki roztarciu ich można uzyskać delikatne przejścia. Cień krem do twarzy może być także wklepywany w skórę, zwłaszcza w przypadku gdy będzie pełnił funkcję bazy. Tutaj należy uważać, aby cień krem nie pozostawił smug czy prześwitów. Oczywiście cienie w kremie można także nakładać za pomocą pędzelków przeznaczonych do aplikowania cieni. W ten sposób produkt może być rozprowadzony równomiernie na całej powiece, a także przy samej linii rzęs, nadając subtelny efekt końcowy.

Jaki będzie najlepszy cień w kremie?

Przy zakupie cieni w kremie warto przede wszystkim zwrócić uwagę na ich pigmentację oraz pojemność. Te dwie cechy sprawią, że będziesz zadowolona z zakupu. Duża intensywność koloru to większa wydajność i oszczędność. Ważna jest także trwałość kosmetyku, tak aby wybrany cień w kremie utrzymał się na twarzy przez kilka, a nawet kilkanaście godzin. Jest to niezwykle ważne, zwłaszcza w sytuacji kiedy wybierasz się na całonocną imprezę i nie będziesz mieć czasu na poprawienie makijażu.

W jaki sposób można wykorzystać cienie w kremie?

Cień krem do twarzy jest dość wszechstronny, można nakładać samodzielnie, a także łączyć z innymi kosmetykami. Może być wykorzystany jako baza, która będzie skutecznie zapobiegać osypywaniu się cieni prasowanych. Może być też wykorzystany zamiast eyelinera do robienia kresek, dzięki czemu oczy zostaną optycznie powiększone. Cień w kremie może być użyty do codziennego makijażu przeznaczonego do pracy, a także na wyjątkowe okazje, zwłaszcza jeśli wybierzesz produkt z wykończeniem metalicznym.