Kategorie

Bronzery mineralne

Bronzer to kosmetyk, o którym jeszcze niedawno mało kto wiedział i mało kto go używał. Obecnie jednak produktów tych nie może zabraknąć w żadnej kobiecej kosmetyczce. Bronzery mineralne służą do kilku celów, a z ich pomocą można osiągnąć różnorodne efekty. W zależności od tego, jakie są Twoje potrzeby, możesz bowiem przedłużyć opaleniznę i wyrównać koloryt skóry, a także nadać skórze nieco koloru, gdy nie jest jeszcze opalona słońcem. Najczęściej bronzery mineralne są jednak stosowane do konturowania rysów twarzy, modelowania jej i optycznego jej wyszczuplania. Jeśli więc zależy Ci na naturalnym kosmetyku, delikatnym dla skóry i trwałym, zdecyduj się na bronzery mineralne z Drogerii Pigment!

2 produktów
Dostępność
Producent
  • Paese

    Mineralny bronzer, o lekkiej, przyjemnej formule, który pomoże Ci podkreślić rysy twarzy, kości policzkowe i wymodelować ją tak jak lubisz. Bronzer długotrwale się utrzymuje, podkreśla każdy makijaż i nada młodzieńczego, naturalnego wyglądu. Polubi go kaza skóra.Bronzer zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.Co znajdziesz w składzie? Mika -...

    Na stanie 40,10 zł
  • Paese

    Mineralny bronzer, o lekkiej, przyjemnej formule, który pomoże Ci podkreślić rysy twarzy, kości policzkowe i wymodelować ją tak jak lubisz. Bronzer długotrwale się utrzymuje, podkreśla każdy makijaż i nada młodzieńczego, naturalnego wyglądu. Polubi go kaza skóra.Bronzer zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego.Co znajdziesz w składzie? Mika -...

    Na stanie 40,10 zł

Bronzery mineralne – poznaj ich cudowne właściwości

Kosmetyki mineralne tworzone są z minerałów, które występują naturalnie w środowisku, z dodatkiem innych składników pochodzenia naturalnego. Taki skład kosmetyków sprawia, że bronzery mineralne nadają się zarówno do makijażu, jak i do pielęgnacji. Zawarta w składzie glinka, tlenek cynku czy dwutlenek tytanu – wszystkie te składniki zapewniają skórze pełne odżywienie, koją podrażnienia i wspomagają odbudowę oraz regenerację naskórka. Dodatkowo bronzery mineralne z Drogerii Pigment to kosmetyki w pełni wegańskie i ekologiczne. Są również wolne od jakichkolwiek sztucznych i chemicznych substancji, dzięki czemu kosmetyki nie uczulają i nie wywołują podrażnień na skórze. Minerały zmniejszają ilość wydzielanego sebum, a także leczą zmiany skórne i niedoskonałości. Właściwości te sprawiają, że bronzery mineralne nadają się świetnie dla wszystkich kobiet, bez względu na to, jaki posiadasz typ cery!

Bronzery mineralne – jak dobrać ich kolor?

Bronzer i jego kolor musi idealnie współgrać z innymi kosmetykami mineralnymi, które posiadasz w kosmetyczce. Kolor bronzera powinien być jedynie odrobinę ciemniejszy niż odcień Twojej skóry. Jeśli chcesz uniknąć wpadki makijażowej, jeden ton różnicy między produktami będzie wystarczający. Zwróć jednak uwagę na to, że Twoja skóra zmienia swoją barwę w zależności od pory roku. Z tego powodu warto posiadać kilka odcieni bronzera mineralnego, aby móc swobodnie dopasowywać jego kolor do swoich potrzeb. Zimą postaw na jaśniejszy odcień, a latem na ciemniejszy. W ofercie Drogerii Pigment znajdziesz kilka rodzajów kosmetyków w różnych barwach, abyś mogła wybrać bronzer mineralny idealny dla siebie!

Bronzery mineralne a ich prawidłowa aplikacja

Podobnie jak wszystkie kosmetyki mineralne, także bronzery mineralne powinny być aplikowane z dużą ostrożnością przy użyciu właściwych akcesoriów. Największe znaczenie będzie więc miał tutaj odpowiedni pędzel. Na szczęście w Drogerii Pigment znajdziesz wiele pędzli do makijażu wysokiej jakości. Do aplikacji bronzera mineralnego wybierz ten o gęstym i zwartym, ale jednocześnie miękkim i sprężystym włosiu. W większości przypadków pędzel do bronzera ma taki sam kształt, jak pędzle do różu czy rozświetlacza. Warto mieć jednak osobny pędzel do każdego z tych produktów. Bronzer mineralny nakładaj na wybrane partie twarzy za pomocą pędzla i delikatnie rozetrzyj. Zapewniamy, że z użyciem bronzerów z Drogerii Pigment, uzyskasz pożądany efekt wyszczuplenia i wykonturowania!