Kategorie

Tusze do rzęs

104 produktów

Chyba każda kobieta się z nami zgodzi - bez rzęs nie ma makijażu. Dodają spojrzeniu kokieterii, otwierają oko i dodają uroku. Piękne rzęsy są podkręcone i długie. Co zrobić, by wachlarz rzęs z marzeń stał się faktem?
Przede wszystkim dobra mascara!
Jak za jednym ruchem sprawić, że rzęsy nabierają objętości, są podkręcone i wydłużone?
Wystarczy tusz do rzęs. Nakłada się go na samym końcu makijażu tak zwanym ruchem zygzakowatym, sprawi on, że włoski są rozdzielone i dokładnie pokryte tuszem. Wytuszowane rzęsy wykańczają makijaż i dzięki nim staje się on pełny.
Tusze do rzęs – rodzaje.
Wybierając tusz do rzęs przede najważniejszy jest efekt, jaki chcemy uzyskać. Cienkie rzęsy będą wymagały tuszu pogrubiającego, dla krótkich rzęs najlepsza będzie mascara wydłużająca, zaś dla prostych, podkręcająca. Dla uprawiających sport szczególnie polecamy maskarę wodoodporną. Jest ona także odporna na łzy, dlatego ochroni przed rozmazaniem podczas wzruszających uroczystości np. w czasie ślubu. Można wybierać również spośród kolorów, najbardziej popularne są czarne tusze do rzęs, ale delikatniejszy efekt da tusz brązowy. Odważniejsze kobiety mogą sięgnąć po tusz niebieski, fioletowy, czy zielony.
Najlepszy tusz do rzęs.
Każda kobieta ma swój ulubiony tusz do rzęs. Ten najlepszy to taki, który nie pozostawia grudek i się nie kruszy. Mascara nie powinna także odbijać się na skórze podczas mrugania. Ma podkreślić oczy, dlatego jej rodzaj i kolor powinien zostać dobrany do makijażu i efektu, który chcemy osiągnąć.