Veoli Botanica

Veoli Botanica


Jakie składniki aktywne znajdują się w kosmetykach Veoli Botanica?


Twórcy marki wyznają filozofię „clean beauty”. To oznacza wysokie wymagania i bezkompromisowość w stosunku do składników. Nie tylko muszą one być naturalne, ale także powinny pochodzić z ekologicznych upraw, natomiast cały proces produkcji powinien być neutralny dla środowiska. W kosmetykach od Veoli Botanica na próżno szukać takich popularnych surowców o dyskusyjnych właściwościach jak SLS, PEG, silikony, parabeny, parafiny czy akrylany. Nie ma w nich też mikroplastiku, szkodliwych konserwantów i barwników. Znajdziesz tam za to witaminy, wodę kokosową, ekstrakty roślinne, kwas salicylowy, askorbinowy, hialuronowy, dobroczynne oleje i wiele innych. Stężenie tych składników czynnych jest natomiast na tyle duże, by efekty działania kosmetyków były zauważalne w krótkim czasie.


Jakie kosmetyki Veoli Botanica znajdziesz w tej kategorii?


Marka Veoli Botanica skupia się nie tylko na doskonałej recepturze, ale też na formie, która umożliwia jak najwygodniejsze i najbardziej efektywne używanie kosmetyków. Dlatego w jej ofercie znajdziesz, chociażby:  • kremy do pielęgnacji twarzy;

  • kremy BB;

  • brązujące kropelki;

  • toniki do twarzy;

  • żele i emulsje do mycia twarzy;

  • pianki samoopalające;

  • sera do twarzy i do ciała;

  • peelingi do twarzy;

  • olejki do masażu.


Są one dokładnie opisane – wiadomo, jak ich używać, co znajduje się w składzie i do jakiego rodzaju cery są przeznaczone. To cenna wskazówka podczas zakupów i sposób na to, by wybrane kosmetyki okazały się strzałem w dziesiątkę.


Kosmetyki Veoli Botanica w Drogerii Pigment


Zachowanie młodości, usuwanie problemów z trądzikiem i zaskórnikami, oczyszczanie i ochrona przed promieniami UV – to wystarczające powody, by wypróbować kosmetyki marki Veoli Botanica. Mają one grono wiernych fanek, które chętnie do nich wracają. Niezależnie od tego, jak duże zakupy planujesz, koniecznie dołącz do naszego programu lojalnościowego, który pozwoli Ci na jeszcze tańsze zakupy. Pamiętaj też, że do darmowej wysyłki wystarczy zrobić u nas zakupy zaledwie za 150 zł, a jeśli po zakupie uznasz, że chcesz coś oddać, masz bezterminowe prawo do bezpłatnego zwrotu nienaruszonych artykułów. Dołączyliśmy do firm kosmetycznych wspierających środowisko – nasze paczki zawsze pakujemy ekologicznie!