Kategorie

Rozświetlacze do twarzy

Aby makijaż wyglądał promiennie i zyskał perfekcyjny blask stosuje się rozświetlacze do twarzy. Pomagają one także korygować kształt, wysmuklając niektóre jej miejsca, a inne podkreślając. Jeśli jeszcze nie korzystasz z rozświetlacza, sprawdź, dlaczego powinno się to zmienić!

49 produktów

Czym jest rozświetlacz do twarzy?

Umiejętnie wykorzystany podkreśla rysy twarzy, sprawia, że skóra wygląda na wypoczętą i świeżą. Jest to preparat z drobinkami, które odbijają światło, dodając skórze blasku. Rozświetlacze do twarzy występują w formie płynnej, wówczas najlepiej aplikować je pod podkład lub mieszając je z nim, lub w kamieniu - te najlepiej nakładać na wykończony makijaż.

Gdzie nakładać rozświetlacz do twarzy?

Żeby dowiedzieć się, jak nakładać rozświetlacz do twarzy należy wiedzieć, jaki efekt na skórze powoduje. Kosmetyk ten buduje na twarzy wypukłości, dlatego powinien on podkreślać najbardziej wystające części twarzy: czoło, nos, kości policzkowe, brodę. Dodatkowo, aby powiększyć oczy rozświetlacz do twarzy powinien znaleźć się pod brwią, dzięki temu zabiegowi oko nabierze pięknego kształtu. Kolejnym ciekawym makijażowym trikiem jest to, aby zaaplikować kosmetyk nad ustami, spowoduje to, że wargi będą miały pełniejszy wygląd.

Jak wybrać rozświetlacz do twarzy?

Przede wszystkim należy pamiętać, że osoby o cerze tłustej powinny stronić od tego kosmetyku. Rozświetlacz podkreśli wypryski i rozszerzone pory, dlatego zaleca się jego stosowanie osobom o cerze suchej, normalnej i dojrzałej. Rozświetlacze do twarzy przeważnie mają dwa warianty: dla jasnych i ciemnych karnacji i różne odcienie: od arktycznych srebrnych, przez szampańskie, do różowego złota. Ostatnio na rynku kosmetycznym pojawiają się też preparaty o odcieniach fioletowych, zielonych i niebieskich. Póki co sięgają po nie jedynie panie lubiące odważny makijaż lub w przypadku makijażu klubowego.

Rozświetlacze dopasowane do koloru skóry

Na rynku kosmetycznym stale pojawiają się nowe rozświetlacze, które mogą zapewniać zarówno naturalny efekt, jak i zwracający uwagę błysk. Z tego względu podczas szukania idealnego produktu należy wziąć pod uwagę nie tylko jego przeznaczenie, ale przede wszystkim naturalny kolor naszej cery oraz odcień różu i bronzera. W przypadku skóry twarzy wpisującej się w ciepłe odcienie doskonale sprawdzą się złote rozświetlacze. Posiadaczom chłodniejszej cery natomiast proponujemy rozświetlacze do twarzy o srebrnym bądź perłowym odcieniu. Niezależnie od tego, jaką konsystencją charakteryzuje się wybrany przez Ciebie produkt, odpowiednio dopasowany do koloru skóry sprawi, że makijaż z rozświetlaczem podkreśli Twoje naturalne piękno.

Rozświetlacze do twarzy, a asortyment Drogerii Pigment, czyli jakie tajemnice skrywa nasza oferta

Na makijaż z rozświetlaczem decyduje się coraz więcej kobiet. Nie ma w tym nic dziwnego, bowiem odpowiednio wykonany pozwala subtelnie podkreślić poszczególne części twarzy. Należy jednak pamiętać, że rozświetlacze do twarzy to wyłącznie jeden z elementów, który umożliwia wymodelować twarz. Wraz z nimi w Twojej kosmetyczce powinny pojawić się róże oraz pudry brązujące, które również znajdziesz w szerokim asortymencie naszej drogerii internetowej. Oferujemy zarówno kosmetyki w pojedynczych opakowaniach, jak i kompaktowych paletkach, które świetnie sprawdzą się podczas podróży. Koniecznie zapoznaj się z naszym aktualnym asortymentem - czekamy na Twoje zamówienie!