Kategorie

Żele i mydła dla mężczyzn

70 produktów

Już chyba każdy mężczyzna wie, że mydło podczas codziennego oczyszczania nie wystarczy. Oczyszczanie ma nie tylko usunąć zabrudzenia na skórze, ale także odświeżyć i nawilżać skórę, dlatego wybierając żel pod prysznic dla mężczyzn należy się kierować nie tylko jego właściwościami, ale też zapachem.
3w1, czyli męski żel pod prysznic do zadań specjalnych.
Dzisiejsi mężczyźni ciągle się spieszą, by cieszyć się tym, co w życiu jest naprawdę ważne. Taka też jest ich pielęgnacja - szybka i konkretna. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mężczyzn, producenci proponują preparaty 3w1. W jednym opakowaniu zamykają żel pod prysznic dla mężczyzn, który jednocześnie służy do mycia twarzy, ciała i włosów. Taki męski żel pod prysznic jest idealnym rozwiązaniem dla aktywnych i dynamicznych mężczyzn.
Naturalny żel pod prysznic męski.
Coraz więcej marek w swojej ofercie umieszcza produkty pochodzenia roślinnego, dlatego nie dziwi to, że panowie chętnie sięgają po naturalny żel pod prysznic męski. Wykazują one głównie działanie bakteriobójcze i oczyszczające, mają zapewnić skórze detoks, a jednocześnie regenerować i chronić przed negatywnymi czynnikami zewnętrznymi. Ostatnimi czasy coraz większą popularnością w kosmetyce cieszy się aktywny węgiel, który dokładnie penetruje pory skóry
i oczyszcza je, dlatego panowie o skórze tłustej powinni sięgnąć po żel pod prysznic dla mężczyzn z węglem. W składzie naturalnych kosmetyków powinno się także szukać nawilżającego aloesu, czy ekstraktu z chmielu.