Kategorie

Nożyczki do paznokci

3 produktów
Dostępność
 • KillyS

  Nożyczki do paznokci, które pomogą Ci zadbać o piękny manicure. Uroczy kwiatowy wzór umila wykonywany zabieg. Są niezwykle poręczne i z łatwością dopasowują się do dłoni. Dzięki nim będziesz cieszyć się pięknymi i zadbanymi paznokciami każdego dnia. Ich delikatnie wygięte ostrze ułatwia obcinanie paznokci do pożądanej długości. 

  Na stanie 15,33 zł
 • INTERVION

  Wygięte nożyczki do paznokci marki Intervion doskonale sprawdzą się zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowej pielęgnacji paznokci. Ich delikatnie wygięte ostrze ułatwia obcinanie paznokci do pożądanej długości. Nożyczki zostały wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej, odpornej na działanie środków do dezynfekcji. Można je również sterylizować...

  Na stanie 15,89 zł
 • KillyS

  Wygięte nożyczki pozwolą Ci na precyzyjny manicure, posiadają wygięte ostrze, wygodny uchwyt oraz są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Profil łukowy ostrzy ułatwia uzyskanie łagodnie zaokrąglonej formy wolnej krawędzi. Końcówki zostały spiczasto zakończone dla ułatwienia wycinania wrastających paznokci. Długość: ok. 9,5 cm.

  Na stanie 19,73 zł