Kategorie

Maski ochładzające kolor

Niezależnie od tego czy jesteś naturalną blondynką, czy regularnie poddajesz swoje pasma farbowaniu bądź rozjaśnianiu Twoje włosy zasługują na prawidłową pielęgnację. Co to właściwie oznacza? Otóż zarówno szampony, odżywki, jak i maski, które biorą udział w Twoim rytuale pielęgnacyjnym, powinny być ściśle dopasowane do typu oraz struktury Twoich kosmyków. To właśnie idealnie skomponowany zestaw zbliży Cię do pięknych, zdrowych i pełnych naturalnego blasku pasm, w którym niemałą rolę odgrywa maska chłodząca kolor. W naszym asortymencie znajdziesz preparaty pielęgnacyjne zamknięte w ekonomicznych opakowaniach od szanowanych producentów. Nie zwlekaj i koniecznie zapoznaj się z przygotowaną ofertą!

10 produktów

Maska chłodząca kolor, jako element rytuału pielęgnacyjnego włosów blond i nie tylko!

Naturalnie jasne pasma są cienkie i delikatne. Farbowane i rozjaśniane natomiast charakteryzują się znacznie osłabioną kondycją ze względu na kontakt z silnymi substancjami chemicznymi. Z tego też względu podczas ich pielęgnacji należy zwrócić szczególną uwagę na stosowane kosmetyki. Rytuał rozpocznij od zwilżenia włosów, a następnie nałożenia wcześniej spienionego w dłoniach szamponu. Po dokładnym umyciu oraz spłukaniu preparatu sięgnij po odżywkę, z której pomocą zamkniesz łuski włosa, sprawiając, że pasma staną się delikatne i idealne gładkie. Maska ochładzająca kolor włosów natomiast odgrywa wyłącznie rolę uzupełnienia pielęgnacji. Wystarczy, że będziesz stosować ją raz bądź dwa razy w tygodniu, podobnie jak ogólnodostępne maski do włosów farbowanych.

Maska ochładzająca kolor włosów - dlaczego warto po nią sięgnąć?

Wychodząc od fryzjera, mamy nadzieję, że uzyskany podczas zabiegu efekt utrzyma się jak najdłużej. Wbrew pozorom są to oczekiwania, które za sprawą dobrych kosmetyków mogą stać się rzeczywistością. Za niezawodną broń uchodzi maska ochładzająca kolor włosów, z którą powinna zaprzyjaźnić się każda blondynka, chcąca nie tylko cieszyć się nienagannie prezentującymi się pasmami. Tego typu kosmetyki nie tylko neutralizują niechciane odcienie w kolorze brudnej żółci, ale równie świetnie sprawdzą się w celu utrzymania kosmyków w jak najlepszej kondycji. Niemalże każda maska chłodząca kolor dostępna w asortymencie Drogerii Pigment podda Twoje włosy stosownej regeneracji, intensywnie je wzmacniając.

Maska chłodząca kolor - kosmetyk, obok którego nie można przejść obojętnie

Chcesz cieszyć się idealnym blondem? Szukasz preparatów pielęgnacyjnych, które staną się Twoimi sprzymierzeńcami w walce o piękne, a co najważniejsze zdrowe pasma? W takim razie niejedna maska chłodząca kolor dostępna w asortymencie naszej drogerii internetowej sprosta Twoim oczekiwaniom. Oferujemy m.in. cieszącą się niemałym zainteresowaniem klientów preparaty od Anwen oraz Insight zamknięte w wygodnych tubkach. Ponadto znajdziesz u nas kosmetyki z uwzględnieniem różnych potrzeb włosów, czyli maski wzmacniające, do włosów przetłuszczających się oraz do włosów kręconych, a także maski do skóry głowy, z których pomocą zadbasz nie tyle o kondycję mieszków włosowych, ile skóry skalpu.