Kategorie

Bazy minimalizujące pory

W ciągu dnia wielokrotnie dotykamy twarzy dłońmi, ocierają się o nią niektóre elementy garderoby, a dodatkowo poza tym pocimy się, a na cerze pojawia się sebum. To wszystko powoduje, że nie jest łatwo cieszyć się perfekcyjnym makijażem przez wiele godzin. W Drogerii Pigment znajdziesz produkty, dzięki którym cera będzie dłużej wyglądała świeżo i promiennie. Oferujemy bazy zmniejszające pory. Kosmetyki sprawiają, że cera staje się gładka, a dzięki temu podkład lepiej na niej wygląda. Sprawdź, jakie bazy zmniejszające pory dla Ciebie przygotowaliśmy i zdecyduj się na produkt, dzięki któremu makijaż będzie wyglądał perfekcyjnie przez wiele godzin.

3 produktów
Dostępność

Baza minimalizująca pory – co warto o niej wiedzieć?

Baza minimalizująca pory może pełnić wiele funkcji oprócz wygładzenia cery. Wiele zależy bowiem od tego, na jaki rodzaj kosmetyku się zdecydujesz. Baza zakrywająca pory może być zarówno matująca, jak i nawilżająca. Kosmetyk może też maskować drobne zmarszczki. Jeśli masz problem z suchą skórą, na której każdy podkład tworzy maskę, zdecyduj się na nawilżającą bazę. Twoim problemem jest przetłuszczająca się cera, na której podkład szybko zaczyna wyglądać nieświeżo? Pomoże Ci matująca baza zakrywająca pory. Doskonale z wygładzaniem cery radzą sobie produkty silikonowe. Taka baza wypełniająca pory i zmarszczki sprawia, że podkład gładko sunie po twarzy, nakłada się równomiernie i nie daje efektu smug.

Baza wypełniająca pory i zmarszczki – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy szukasz bazy minimalizującej pory, zwróć uwagę na jej skład. Możesz zdecydować się na produkt zawierający dużą dawkę witaminy E, która chroni cerę przed starzeniem. Baza może być też wzbogacona ekstraktem z wrzosu. Kosmetyk z tym składnikiem warto wybrać, jeśli zmagasz się z nadmiarem sebum. Ekstrakt z wrzosu działa oczyszczająco, antybakteryjnie, a dodatkowo wspomaga gojenie ran. Warty uwagi składnik to również ekstrakt z kory Enantia chlorantha, który wykazuje działanie antybakteryjne, zwęża pory i łagodzi podrażnienia. Jeśli masz problem z trądzikiem, szukaj w składach kosmetyków ekstraktu z wiązówki błotnej. To substancja, która hamuje wzrost mikroorganizmów odpowiedzialnych za rozwój trądziku.

Baza wyrównująca pory – co warto wiedzieć o stosowaniu?

Baza wyrównująca pory jest łatwa do stosowania. Produkt jest wydajny, ponieważ wystarczy go niewiele, żeby dał satysfakcjonujący efekt. Baza zakrywająca pory może być nakładana dłońmi. Wystarczy równomiernie zaaplikować ją na całą twarz, poczekać moment do wyschnięcia, a następnie zacząć wykonywać makijaż. Baza zmniejszająca pory może być stosowana nie tylko pod podkład, lecz także samodzielnie.

Baza zmniejszająca pory to nie wszystko! Odkryj nasz asortyment!

W Drogerii Pigment wiemy, jak zróżnicowane mogą być potrzeby skóry, dlatego przygotowaliśmy duży wybór baz pod makijaż. Oferujemy kosmetyki zarówno do cery tłustej, jak i mieszanej czy suchej. Dostępne są między innymi bazy matujące, dzięki którym zapomnisz o szybkim ścieraniu się makijażu z przetłuszczającej się cery. Dzięki produktowi matującemu makijaż dłużej będzie wyglądał świeżo. Oferujemy też bazy nawilżające, które są odpowiedzią na potrzeby suchej cery. Nawilżają, ale też wygładzają, dzięki czemu sprawiają, że podkład wygląda lepiej. Kolejna propozycja to bazy rozświetlające – idealne dla osób, które lubią blask nawet w codziennym makijażu. Dzięki nim cera wygląda promiennie i świeżo. Bazę nawilżającą możesz nałożyć przed podkładem lub wymieszać ją z nim.