Kategorie

Produkty do reanimacji loków

Nie myjesz włosów codziennie, a chcesz, żeby loki zawsze wyglądały pięknie? Zdecyduj się na skuteczne produkty do reanimacji loków. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie kosmetyki, dzięki którym o poranku sprawnie przywrócisz włosom skręt, który miały jeszcze przed Twoim snem. Zdarza się, że loki odgniatają się od poduszki, a przez to nie wyglądają już tak spektakularnie. Produkty do reanimacji loków pozwolą Ci też uniknąć problemu z puszącymi się pasmami. To kosmetyki, które spełniają więcej niż jedną funkcję. Reanimują skręt, a dodatkowo wykazują działanie pielęgnacyjne. To zasługa świetnie skomponowanych składników, które odpowiadają na potrzeby kręconych włosów. Sprawdź, jakie produkty do reanimacji loków dla Ciebie przygotowaliśmy.

5 produktów

Produkty do reanimacji loków – co warto wiedzieć?

Kosmetyki do reanimacji loków występują w formie mgiełki, dzięki czemu są wygodne do stosowania. Produkty mogą zawierać glicerynę, która nawilża pasma oraz dodaje im objętości. Zwróć też uwagę na kosmetyki zawierające masło shea – działa ono zmiękczająco i nawilżająco. W produktach do reanimacji loków możesz również znaleźć ekstrakt z siemienia lnianego. Kosmetyki możesz stosować zarówno na wilgotnych, jak i suchych włosach. Dzięki temu sprawdzą się tuż przed wyjściem z domu.

Produkty do reanimacji loków i nie tylko! Poznaj nasz asortyment

Kosmetyki do reanimacji loków to tylko niewielka część naszego asortymentu produktów do stylizacji kręconych włosów. Oferujemy również aktywatory skrętu, które ułatwiają stylizowanie, a dodatkowo działają pielęgnacyjnie. W Drogerii Pigment znajdziesz też produkty do stylizacji włosów kręconych. Możesz zdecydować się na żel do loków, który podkreśli naturalny skręt i utrwali go. Nie musisz obawiać się obciążenia włosów czy ich sklejenia – żele z naszego asortymentu nie tworzą takiego efektu. Sprawdź też kremy do loków – kosmetyki te wykazują działanie zmiękczające, a niektóre mogą chronić kosmyki przed wysoką temperaturą.