Kategorie

Alternatywą dla tradycyjnego żelu jest pianka do mycia twarzy. Pokochaliśmy je dzięki ich miękkiej i puszystej formule. Pomimo swojej delikatnej jak chmurka konsystencji potrafią radzić sobie z dużymi problemami skórnymi zapewniając świetlistą i świeżą cerę.
Podobnie jak żel, pianka do twarzy powinna być stosowana na zwilżoną skórę. Preparat należy wmasować w skórę opuszkami palców, kolistymi ruchami. Dzięki temu zanieczyszczenia zemulgują się z preparatem i łatwiej zostaną usunięte z powierzchni skóry. Tak zaaplikowana pianka oczyszczająca do twarzy zapewnia skórze masaż, który sprawia, że skóra jest odprężona; pobudza mikrokrążenie i przyspiesza absorpcję aktywnych substancji zawartych w kremach, maskach lub innych preparatach wykorzystywanych w kolejnych etapach pielęgnacji skóry.
Pianka oczyszczająca do twarzy wnika w głąb naskórka, oczyszcza i ściąga pory zmniejszając ich widoczność. Dzięki niej skóra jest miękka, sprężysta i odprężona, doskonale usuwa resztki makijażu i kurz, który po całym dniu znajduje się na skórze. Pianka do mycia twarzy powinna być dobrana w zależności od rodzaju skóry, a w ofercie Drogerii Pigment znajdziesz preparaty,
które pomogą Twojej skórze się zregenerować, nawilżą ją, będą działać łagodząco na podrażnienia czy pomogą w walce z pierwszymi oznakami starzenia. W naszym asortymencie posiadamy produkty najbardziej znanych polskich i zagranicznych marek, w tym szeroki wybór kosmetyków koreańskich. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Pianki do mycia twarzy

50 produktów
Wyświetlono 24 z 50 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty