Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Pasty do zębów wrażliwych

Pasty do zębów umożliwiają zachowanie odpowiedniej higieny jamy ustnej oraz zadbanie o kondycję dziąseł. W naszym sklepie internetowym oferujemy przede wszystkim produkty naturalne. Pozwalają one na uśmierzenie bólu i pozbycie się innych problemów związanych z wrażliwymi zębami i dziąsłami.

29 produktów

W naszym asortymencie znajdziesz pasty do zębów wrażliwych w wielu odsłonach. Różnią się one od siebie przede wszystkim pod względem składu. W niektórych pastach znajdują się naturalne substancje pochodzenia roślinnego takie jak:

  • herbata rooibos,
  • herbata earl grey,
  • konopie,
  • herbata zielona,
  • aloes.

Oprócz tego w skład past do zębów z naszego asortymentu wchodzą fluorek sodu, azotan potasu, krzemionka oczyszczająca zęby z bakteryjnej płytki, betaina oraz wyciągi z wielu innych roślin. To dobrze przemyślane produkty pochodzące głównie od polskich marek. Są przeznaczone przede wszystkim dla osób dorosłych, ale oferujemy też kosmetyki stworzone z myślą o najmłodszych.

Szeroki wybór past do zębów wrażliwych

Nasza oferta jest niezwykle szeroka, co pozwala na dopasowanie odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. Oferujemy produkty zarówno dla dorosłych, jak i dzieci. Wiele z nich bazuje na naturalnych składnikach, a inne obejmują także syntetyczne dodatki. Pozwalają one na zadbanie o właściwy stan dziąseł i zębów oraz wyeliminowanie czynników, które mogłyby wpływać negatywnie na kondycję i stan zdrowia jamy ustnej.

Nasze pasty do zębów różnią się od siebie nie tylko dokładnym składem czy działaniem, lecz także pojemnością. Są one doskonałym wyborem dla całej rodziny oraz osób, które borykają się ze szczególną nadwrażliwością. Wśród dostępnego asortymentu wyróżniają się tradycyjne pasty do zębów, a ponadto preparaty o zupełnie innych, wciąż dość nietypowych formułach. Mowa tu o specjalnych musach, które mają delikatniejszą konsystencję i pozwalają na łatwe rozprowadzanie na zębach i dziąsłach.

Pasty do zębów wrażliwych o wielu funkcjach

Pasta do zębów wrażliwych ma za zadanie nie tylko usuwać zabrudzenia, które mogłyby prowadzić do występowania różnego rodzaju infekcji w jamie ustnej. Preparaty dla szczególnie wrażliwych osób powinny pełnić również dodatkowe funkcje. Mowa tu wzmacnianiu dziąseł, aby możliwe było zapobieganie ich krwawieniu i innym dolegliwościom.

W naszym asortymencie znajdziesz także pasty do zębów wrażliwych, które wybielają. Bazują one na naturalnych substancjach. Wybrane produkty wzbogacono fluorkiem. Pozwala to na rozjaśnienie odcienia zębów, by uśmiech stał się jeszcze bardziej atrakcyjny.

Preparaty z naszej drogerii internetowej pozwalają również na zredukowanie nadwrażliwości, wzmocnienie szkliwa i odsłoniętych szyjek zębowych oraz zapobiegają gromadzeniu się płytki nazębnej. Co więcej, regularnie stosowane umożliwiają zabezpieczenie zębów przed działaniem kwasów, pojawiających się m.in. w owocach.

Wśród funkcji, jakie pełnią dostępne pasty do zębów, można wyróżnić także zapobieganie powstawaniu próchnicy. Regularne stosowanie tego typu kosmetyków pozwala na utrzymanie jamy ustnej w odpowiednim stanie, zwłaszcza gdy dana osoba boryka się z tendencją do krwawień i bólów. W ten sposób możliwe jest zadbanie nie tylko o dziąsła, lecz także zęby, usuwając z nich szkodliwe bakterie i resztki pożywienia.