Kategorie

Kolczyki

40 produktów
Producent
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty serca. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Złote serduszka dodadzą Ci uroku. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 39,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te kolczyki są nie tylko piękne, ale również trwałe. Ich oryginalny design z kołami z dekoracyjnym obramowaniem przyciągnie uwagę i stanie się doskonałym uzupełnieniem Twojego codziennego lub wieczorowego outfitu. 

  Na stanie 29,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Czarne koniczyny z złotymi zdobieniami dodadzą Ci uroku. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 39,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty serca. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Złote serduszka dodadzą Ci uroku. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 30,75 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Przeźroczyste kamienie oraz złote elementy dodają im elegancji i klasy. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 52,58 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Czarne kamienie oraz złote elementy dodają im elegancji i klasy. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 52,58 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki sztyfty Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Wiszące perełki dodają im elegancji i klasy, idealnie podkreślając kobiecą delikatność.  Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 39,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Kolczyki Grubsze Kółeczka z Dekoracyjnymi Żłobieniami Auri to elegancki i stylowy dodatek, który doda uroku każdej stylizacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te kolczyki są nie tylko piękne, ale również trwałe. Ich oryginalny design przyciągnie uwagę i stanie się doskonałym uzupełnieniem Twojego...

  Na stanie 39,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Delikatność i elegancja spotykają się w tych uroczych kolczykach wiszących Boho Pióro. Wykonane z wysokiej  metali i przepięknego wzoru pióra, te kolczyki stanowią doskonały dodatek do Twojego codziennego stylu. Ich lekki i zwiewny design sprawia, że są nie tylko piękne, ale także bardzo wygodne w noszeniu.

  Na stanie 52,58 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki wiszące Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Wiszące serca dodają im elegancji i klasy, idealnie podkreślając kobiecą delikatność. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 46,13 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Kolczyki kółka dodadzą elegancji i klasy, zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacji. Pasują do różnych okazji i będą doskonałym dodatkiem do Twojej biżuterii. Niewielkie rozmiary tych kolczyków sprawiają, że są one delikatne i subtelne, nadając Twojemu wyglądowi wyjątkowy urok.

  Na stanie 37,48 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Kolczyki w formie małych kółek z cyrkoniami będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Kolczyki są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia nie tylko elegancki wygląd, ale również trwałość i odporność na działanie czynników zewnętrznych. Kolczyki zostały starannie wykończone, co dodaje im...

  Na stanie 58,43 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki wiszące Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Wiszące perełki dodają im elegancji i klasy, idealnie podkreślając kobiecą delikatność. Każda para kolczyków Auri jest zawieszona na delikatnych, lekko zakrzywionych haczykach, co sprawia, że są one nie...

  Na stanie 52,28 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Zielony kamień cyrkonie, który zdobi te kolczyki, przyciąga wzrok swoim intensywnym kolorem i subtelnie połyskującym blaskiem. Dodaje one do Twojego looku odrobinę luksusu i świeżości. Kolczyki są wykonane z wysokiej jakości metali, co sprawia, że są trwałe i odporne na zarysowania. Ich lekka konstrukcja...

  Na stanie 52,49 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Kolczyki Wachlarze mają unikalny design, który przyciąga spojrzenia. Ich kształt przypomina wachlarz, dzięki czemu nabierają lekkości i delikatności. Efektowne połyskujące wykończenie dodaje im jeszcze większego uroku. Kolczyki posiadają praktyczny sztyft, który zapewnia bezpieczne trzymanie na uchu. Są...

  Na stanie 29,98 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Eleganckie kolczyki wiszące Auri. Te urocze kolczyki będą doskonałym dodatkiem do każdej stylizacji. Wiszące cyrkonie dodają im elegancji i klasy, idealnie podkreślając kobiecą delikatność. Doskonale będą pasować zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji.

  Na stanie 44,99 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Piękne i eleganckie kolczyki wiszące, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej o oryginalnym kształcie. Wyjątkowy wzór dodaje im uroku i subtelnego piękna. Kolczyki doskonale pasują do różnych stylizacji, zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

  Na stanie 37,48 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej. Zestaw dwóch par kolczyków o geometrycznym kształcie. Są eleganckie i delikatne, dzięki czemu pasują do każdej  stylizacji.

  Na stanie 52,49 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej. Zestaw dwóch par kolczyków, złote kółeczka oraz sztyfty z cyrkonią. Są eleganckie i delikatne, dzięki czemu pasują do każdej  stylizacji.

  Na stanie 37,48 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej. Zestaw dwóch par kolczyków o geometryczny wzorach. Są eleganckie i delikatne, dzięki czemu pasują do każdej  stylizacji.

  Na stanie 52,49 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Kolczyki Grubsze Koła z Dekoracyjnymi Żłobieniami Auri to elegancki i stylowy dodatek, który doda uroku każdej stylizacji. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, te kolczyki są nie tylko piękne, ale również trwałe. Ich oryginalny design z grubymi kołami i dekoracyjnymi żłobieniami przyciągnie uwagę i...

  Na stanie 37,48 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Niezwykły design tych kolczyków sprawia, że przyciągają wzrok i dodają uroku. Dodatkowo, delikatnie osadzona cyrkonia dodaje im subtelnego blasku i elegancji. Kolczyki doskonale pasują do różnych stylizacji, zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

  Na stanie 58,43 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Ażurowe kwiatki dodadzą elegancji i klasy, zarówno do codziennych, jak i bardziej formalnych stylizacji. Pasują do różnych okazji i będą doskonałym dodatkiem do Twojej biżuterii. Niewielkie rozmiary tych kolczyków sprawiają, że są one delikatne i subtelne, nadając Twojemu wyglądowi wyjątkowy urok.

  Na stanie 36,90 zł
 • Auri

  Kolczyki pozłacane, wykonane z stali nierdzewnej.  Piękne i eleganckie kolczyki wiszące, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej ozdobionej blaskiem zielonych kamieni. Wyjątkowy wzór dodaje im uroku i subtelnego piękna. Kolczyki doskonale pasują do różnych stylizacji, zarówno na co dzień, jak i na wyjątkowe okazje.

  Na stanie 46,13 zł