Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Kępki rzęs

Jeśli chcesz podkreślić swoje spojrzenie i nadać mu wyrazistość, to możesz pokusić się o zastosowanie sztucznych rzęs. Kępki rzęs odpowiednio przyklejone, nie obciążają oka i wyglądają bardzo naturalnie. Można je także wykorzystać wielokrotnie, co zdecydowanie podnosi walory tego produktu. W sklepie internetowym drogeriapigment.pl oferujemy również rzęsy na pasku, a także praktyczne i mocne kleje do rzęs. Koniecznie sprawdź naszą pełną ofertę przed dokonaniem zakupów i wybierz produkty, które z pewnością spełnią Twoje oczekiwania.

41 produktów

Kępki rzęs, czyli bujne i naturalnie wyglądające rzęsy

Każda kobieta marzy o długich i gęstych rzęsach, które nadają spojrzeniu głębi. Aby to osiągnąć można wykorzystać tusze do rzęs, jednakże nie gwarantują one trwałego i oszałamiającego efektu. Jednym z rozwiązań, które jest ostatnio chętnie wybierane przez nasze klientki są sztuczne rzęsy kępki. Łatwość aplikacji i możliwość wielokrotnego użytku to zdecydowane zalety tego produktu. Kępki rzęs wyglądają subtelnie i często wykonane są z delikatnego i lekkiego jedwabiu. Przed zakupem upewnij się czy produkt posiada certyfikaty i atesty, tak aby nie powodował podrażnień.

Kępki rzęs - różne rodzaje

Sztuczne rzęsy kępki zasadniczo występują w dwóch rodzajach. Po pierwsze są rzęsy węzełkowe, których nazwa pochodzi od węzełka, w którym spotykają się wszystkie włoski. Jest to propozycja przeznaczona przede wszystkim dla kobiet nie mających doświadczenia w ich aplikacji. Szeroka podstawa ułatwia zanurzenie kępki rzęs w kleju i przymocowanie jej w odpowiednim miejscu. Ten wariant najlepiej nadaje się na różnego rodzaju imprezy, ponieważ intensywny makijaż i gruba kreska pozwala ukryć węzełki. Drugim rodzajem kępek rzęs są rzęsy bezwęzełkowe, w których włoski łączą się ze sobą bezpośrednio. Jednakże powoduje to zmniejszenie powierzchni klejenia i utrudnia ich założenie. Są częściej wybierane przez profesjonalne makijażystki, które mają doświadczenie i z łatwością je zaaplikują. Rzęsy kępki zapewniają naturalny efekt i nie ma konieczności stosowania intensywnego makijażu.

W jaki sposób przykleić kępki rzęs?

Sztuczne rzęsy kępki można przykleić samodzielnie lub skorzystać z pomocy profesjonalistki. Z pewnością aplikacja wymaga ogromu cierpliwości i czasu. Jeśli wybierzesz kępki rzęs jednej z renomowanych firm, to cały proces przebiegnie zdecydowanie sprawniej. Kępki rzęs powinny mieć grubość odpowiadającą grubości naturalnych rzęs, wtedy będą wyglądać wprost idealnie. Akcesoria, które potrzebujesz, aby prawidłowo przykleić kępki rzęs, to przede wszystkim klej i pęseta. Kępki rzęs możesz nakładać na całej długości, albo w zewnętrznych kącikach oczu lub tylko po środku. Kobiety, które mają tak zwaną opadającą powiekę, powinny zrezygnować z doklejania kępek rzęs w zewnętrznym kąciku oka. Przyklejanie kępek rzęs zaczyna się od zewnątrz, chwytając pęsetą kępkę i mocząc jej końcówkę w kleju. Po naciągnięciu powieki należy przykładać kępki dokładnie między swoimi rzęsami i odczekać kilka sekund po aplikacji. Warto zastosować tusz, który połączy rzęsy ze sztucznymi rzęsami kępkami i pomoże w uzyskaniu naturalnego efektu. Jeśli nie masz cierpliwości, to w sklepie internetowym drogeriapigment.pl znajdziesz także sztuczne rzęsy na pasku.