Kategorie

Szczoteczki do zębów bambusowe

W sklepie internetowym Drogeria Pigment znajdziesz szczoteczki do zębów bambusowe, które stanowią doskonałą alternatywę dla plastikowych szczoteczek. Mogą być one stosowane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci. Jest to produkt idealny do codziennego mycia zębów. Szczoteczki do zębów bambusowe są całkowicie naturalne. Ich rączka wykonana jest w stu procentach z bambusa, który pochodzi z ekologicznych upraw. Włosie szczoteczek jest miękkie i zostało wykonane z nylonu pozbawionego szkodliwego BPA. To, co wyróżnia ten produkt to brak stosowania podczas produkcji składników odzwierzęcych, dzięki czemu szczoteczki do zębów bambusowe będą mogły być stosowane przez wegan. Produkty te nie zawierają chloru, a ich dodatkową zaletą jest całkowicie biodegradowalne opakowanie.

3 produktów
Producent
 • ZUZii

  Dbaj o zęby swojego dziecka i o środowisko jednocześnie - sięgnijcie po bambusową szczoteczkę ZUZii. Rączka jest w całości wykonana z biodegradowalnego bambusa, zaś miękkie, brązowe włosie (soft) z bio nylonu bez dodatku toksycznego BPA.  Szczoteczka jest wegańska (podczas jej produkcji nie były wykorzystywane żadne składniki odzwierzęce), nie zawiera...

  Na stanie 13,99 zł
 • ZUZii, Bambusowa szczoteczka do zębów beżowa - dla dorosłych, 1 sztuka
  Powiadom o dostępności
  Deleted
  Add again
  ZUZii

  Dbaj o zęby i o środowisko jednocześnie - sięgnij po bambusową szczoteczkę ZUZii. Rączka jest w całości wykonana z biodegradowalnego bambusa, zaś miękkie beżowe włosie (soft) z bio nylonu bez dodatku toksycznego BPA.  Szczoteczka jest wegańska (podczas jej produkcji nie były wykorzystywane żadne składniki odzwierzęce), nie zawiera chloru i posiada...

  Brak na stanie 13,99 zł
   Oczekiwanie na dostawę
 • ZUZii, Bambusowa szczoteczka do zębów beżowa - dla dzieci, 1 sztuka
  Powiadom o dostępności
  Deleted
  Add again
  ZUZii

  Dbaj o zęby swojego dziecka i o środowisko jednocześnie - sięgnijcie po bambusową szczoteczkę ZUZii. Rączka jest w całości wykonana z biodegradowalnego bambusa, zaś miękkie beżowe włosie (soft) z bio nylonu bez dodatku toksycznego BPA.  Szczoteczka jest wegańska (podczas jej produkcji nie były wykorzystywane żadne składniki odzwierzęce), nie zawiera...

  Brak na stanie 13,99 zł
   Oczekiwanie na dostawę

Dlaczego warto wybrać szczoteczki do zębów bambusowe?

Coraz więcej osób wprowadza do swojego życia ekologiczne zasady, co pozwala na zminimalizowanie produkcji plastikowych odpadów, które są szkodliwe dla środowiska. Szczoteczki do zębów bambusowe są doskonałą alternatywą dla tradycyjnych szczoteczek plastikowych, a ponadto zapewniają jeszcze większą wygodę użytkowania. Duża popularność tych produktów wynika z faktu, że są one przyjazne dla środowiska. Zostały wyprodukowane z bambusa, który jest najszybciej rosnącą rośliną na świecie. Należy zaznaczyć, że do jego uprawy nie wykorzystuje się pestycydów i nawozów.

Materiał, z którego są wytwarzane szczoteczki do zębów bambusowe, charakteryzuje się niebywałą twardością i wytrzymałością. Niewiele osób wie, że bambus zawiera własny środek antybakteryjny. W związku z tym podczas codziennego mycia zębów dochodzi do redukcji bakterii, które są obecne w jamie ustnej. Wszystkie te zalety sprawiły, że bambus stał się doskonałym surowcem wykorzystywanym do produkcji szczoteczek dostępnych w Drogeria Pigment.

Praktyczne szczoteczki do zębów bambusowe

Ze względu na swój stylowy wygląd, a także wiele zalet szczoteczki do zębów bambusowe są doskonałym pomysłem na praktyczny upominek - w szczególności dla wegan. Jeżeli zależy Ci na ekologicznej pielęgnacji postaw na szczoteczki do zębów bambusowe, które znajdziesz w ofercie Drogeria Pigment. Jest to produkt dostępny w atrakcyjnej cenie, który nie ma negatywnego wpływu na środowisko, dzięki czemu stanowi idealny zamiennik plastikowych szczoteczek do zębów.

Szczoteczki z bambusa czyszczą zęby równie dobrze, jak klasyczne szczoteczki z plastiku, a ponadto ich produkcja nie wywiera tak dużego śladu węglowego jak w przypadku szczoteczek wykonywanych z tworzywa sztucznego. Dodatkową zaletą, jaką posiadają bambusowe szczoteczki, jest fakt, że są one biodegradowalne.

Szczoteczki do zębów bambusowe dla każdego członka rodziny

Szczoteczka do zębów to przedmiot, który jest używany codziennie. W związku z tym powinien być odpowiedniej jakości. Wychodząc naprzeciw najbardziej wygórowanym oczekiwaniom klientów, w ofercie sklepu internetowego dostępne są szczoteczki do zębów bambusowe, które dzięki swoim właściwościom sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. To ekologiczny produkt przyjazny dla środowiska wykonany z bambusa. Jest on bezpieczny dla zdrowia, gdyż został pozbawiony szkodliwego BPA. Dodatkowo wykazuje właściwości prozdrowotne, gdyż działa antybakteryjnie i pomaga w redukcji bakterii w jamie ustnej. To świetna alternatywa dla klasycznych szczoteczek plastikowych, które mają negatywny wpływ na środowisko, gdyż rozkładają się około 500 lat.