Kategorie

Maszynki do golenia

3 produktów
 • BiC® Flex 4 to golarka dla mężczyzn (i nie tylko, bo wiemy z pewnych źródeł, że cenią ją sobie również kobiety!) z czteroma ostrzami. Ostrza powstały dzięki nanotechnologii, co umożliwia dokładniejsze golenie i dotarcie w trudniej dostępne miejsca. Posiada nawilżający i kojący pasek aloesowy. 

  Na stanie 5,99 zł
 • Gillette

  Maszynka do golenia Blue III marki Gillette zapewni Ci dokładniejsze i gładsze golenie i łatwiejsze czyszczenie maszynki (w porównaniu do maszynek Gillette Blue wcześniejszych generacji). Maszynka posiada pasek nawilżający Lubrastrip, który sprawi, że Twoja skóra będzie gładka i mniej podrażniona, niż w przypadku używania ich innych maszynek. Maszynka ma...

  Na stanie 39,99 zł
 • Oczekiwanie na dostawę
  Deleted
  Add again
  Gillette

  Maszynki do golenia Blue III marki Gillette sprawią, że Twoja skóra będzie zawsze gładka i zadbana. Są niezwykle wygodne w użyciu, ich antypoślizgowa rączka doskonale dopasowuje się do dłoni. Maszynki wyposażone są w trzy ostrza, które dopasowują się do skóry. Dodatkowo posiadają pasek nawilżający, który zapobiega podrażnieniom podczas golenia. 

  Brak na stanie 24,99 zł