Kategorie

Suplementy diety

W Drogerii Pigment znajdziesz wszystko, czego tylko potrzebujesz, aby zadbać o swoją skórę twarzy i ciała, włosy oraz paznokcie. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji oferujemy również bogaty asortyment produktów przeznaczonych do działania od wewnątrz, czyli dostępne w tej kategorii suplementy diety. Czym tak właściwie są? Proponowane preparaty są opracowywane specjalnie z myślą o wzbogaceniu codziennego jadłospisu o cenne, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania składniki odżywcze. To skoncentrowane źródło witamin i minerałów, których być może nie jesteś w stanie dostarczyć sobie wraz z posiłkami. Dostępne w Drogerii Pigment suplementy diety są bezpieczne i zostały odpowiednio przebadane, jednak przed rozpoczęciem suplementacji zalecamy konsultację z lekarzem.

35 produktów

Jakie suplementy diety kupisz w Drogerii Pigment?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, w Drogerii Pigment przygotowaliśmy bogaty wybór suplementów, dzięki którym wzmocnisz swoje włosy i paznokcie oraz zadbasz o swoją skórę. Wśród nich czekają przede wszystkim popularne produkty Health Labs Care – GlowMe, NewMe, SmartMe, BeautyMe, DetoxMe, ChillMe, SlimMe, BrownMe, ShineMe, ManiMe, RestMe czy MagneMe. Dodatkowo oferujemy suplementy diety z wegańską witaminą D3, której suplementacja w naszym regionie jest wręcz rekomendowana przez specjalistów (i to bez względu na porę roku), oraz witaminę B i C pochodzące z naturalnych ekstraktów. Jeśli nie wiesz, który z produktów wybrać – zapoznaj się ze szczegółowym opisem każdego oferowanego suplementu diety lub skontaktuj się z zespołem ekspertów Drogerii Pigment. Zachęcamy również do wcześniejszego wykonania badań krwi w celu sprawdzenia, czy interesujący Cię preparat jest dobrym rozwiązaniem.

Dlaczego warto wybrać suplementy diety Health Labs Care?

Jak widzisz – w naszej ofercie królują suplementy diety Health Labs Care. Nie bez powodu. To preparaty polskiej marki, które z pewnością znasz poprzez styczność w mediach społecznościowych. To naturalne produkty bazujące na autorskich i skutecznych recepturach, które zostały opracowane specjalnie z myślą o dbaniu o siebie od wewnątrz. Do ich produkcji wykorzystuje się wyłącznie najwyższej jakości surowce, które są jednocześnie pozyskiwane z troską o środowisko. To dobra wiadomość dla osób, które szukają nie tylko skutecznych, ale także przyjaznych dla planety suplementów diety. Produkty Health Labs Care są również odpowiednie dla wegan i wegetarian oraz nie zawierają konserwantów, barwników i wypełniaczy.

O czym należy pamiętać w trakcie stosowania suplementów diety?

Suplementy diety powstały z myślą o ułatwieniu prowadzenia zdrowego stylu życia i podaży odpowiednio zbilansowanych składników aktywnych. Już teraz warto podkreślić, że nie należy stosować ich na własną rękę – o wiele lepszym i zarazem bezpieczniejszym wyborem jest wcześniejsza konsultacja z lekarzem rodzinnym lub farmaceutą i sprawdzenie, czy w Twoim organizmie wystąpiły ewentualne niedobory. Na podstawie wyników można dobrać suplementy diety dopasowane do Twoich potrzeb, dzięki którym dostarczysz swojemu ciału cenną dawkę składników odżywczych. Równie ważne jest postępowanie zgodnie z instrukcjami producenta, które znajdziesz na opakowaniu wybranego preparatu. Nie przekraczaj rekomendowanej dziennej dawki oraz nie traktuj suplementów diety jako zamiennika zbilansowanego, zróżnicowanego jadłospisu.