Ziaja

Ziaja


Jakie kosmetyki znajdziesz w ofercie firmy Ziaja?


Zamiast udzielić odpowiedzi, najwygodniej byłoby zamienić pytanie, które brzmiałoby: jakich kosmetyków nie znajdziesz w asortymencie marki Ziaja? Ze względu na setki różnorodnych artykułów do pielęgnacji, łatwiej więc jest wymienić konkretne grupy, w których znajdziesz liczne warianty produktów.


Przede wszystkim możesz ich szukać w podziale na rodzaj skóry. Ziaja oferuje bowiem produkty dla każdego typu cery, począwszy od normalnej, naczynkowej, suchej czy tłustej, aż po atopową, szorstką czy z przebarwieniami. Możesz również znaleźć odpowiednie dla siebie kurację, czyli kosmetyki w linii ultranawilżającej, witaminowej lub pielęgnującej. Ta polska marka dedykuje również produkty dla poszczególnych grup wiekowych i to myśląc zarówno o tych najmłodszych od 1 dnia życia czy dzieciach w wieku 2-6 lat aż po nastolatków, młodych dorosłych, jak i osoby w wieku dojrzałym.


Serie kosmetyków marki Ziaja


W ofercie Ziaja znajdują się liczne serie kosmetyczne, których nazwy pochodzą zarówno od dominujących w ich recepturach składników, jak i głównego celu czy sposobu ich działania. To dlatego wśród produktów znajdziesz kosmetyki z linii Sopot Spa czy Sopot Sun, serie rumiankowe, oliwkowe, ogórkowe i kozie mleko, a także z podtrzymującym opaleniznę masłem kakaowym. Z kolei w serii Yego w charakterystycznych ciemnoniebieskich opakowaniach znajdują się kosmetyki dla mężczyzn, a wśród nich zarówno żele pod prysznic, żele i kremy do golenia, jak i szampony, kremy do twarzy czy antyperspiranty.


Ziajka to produkty dla niemowląt i dzieci, dla których przygotowano żele do ciała i włosów, pasty i żele do zębów, kremy do pielęgnacji czy emulsje i mleczka zapewniające ochronę przeciwsłoneczną. Jeśli natomiast szukasz przede wszystkim naturalnych składników w kosmetykach, wybierz serię Ziaja Naturalnie Pielęgnujemy, która jest odpowiednia również dla wegan.


Codzienna higiena i pielęgnacja z kosmetykami Ziaja


W tak obszernej gamie produktów znajdziesz wszystkie potrzebne Ci na co dzień kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów oraz do higieny intymnej. Oferta obejmuje: kremy do rąk z uwzględnieniem pory zimowej, kremy do stóp, oczyszczające peelingi cukrowe do ciała, dezodoranty, balsamy i masła do ciała, żele pod prysznic, żele do higieny intymnej, kremy do twarzy na dzień i na noc, skoncentrowane serum, toniki, maski do twarzy, a także płyny stomatologiczne.


Ziaja to także nowoczesne produkty jak biała glinka do mycia i higieny zębów, mleczka pielęgnacyjne w sprayu, dwufazowe płyny do demakijażu, produkty 2w1, jak mleczko+tonik oraz 3w1 w postaci żelu dla mężczyzn do twarzy, ciała i włosów. Kosmetyki wzbogacone o wzmacniające kompleksy witaminowe i mineralne, bazują w 99% na surowcach pochodzenia naturalnego. Ścisły monitoring mikrobiologiczny procesu produkcyjnego, biodegradowalne składniki i dostęp do własnego ujęcia wody gwarantuje wyroby najwyższej jakości.