Kategorie

Olejki z filtrem do ciała

Zadbaj o ochronę skóry przed słońcem. Zdecyduj się na skuteczny olejek z filtrem, który bez trudu nałożysz precyzyjnie i zabezpieczysz skórę przed fotostarzeniem. To kosmetyk, który zawsze powinien znajdować się w Twojej kosmetyczce i towarzyszyć Ci podczas wakacji. W Drogerii Pigment znajdziesz olejki z filtrem do ciała, które zapewnią Ci skuteczną ochronę przeciwsłoneczną, a jednocześnie będą pielęgnowały Twoją skórę. Ich skład został bowiem wzbogacony między innymi witaminami, które dbają o zdrowy wygląd Twojej skóry. Chronią ją przed wysuszeniem oraz powstawaniem przebarwień. Sprawdź, jakie olejki z filtrem do ciała dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk, który posłuży Ci na wakacjach.

1 produkt
Dostępność
Producent

Olejki z filtrem do ciała – dowiedz się więcej o stosowaniu

Olejki z filtrem do opalania działają skutecznie, kiedy są w odpowiedni sposób aplikowane na skórę. Przede wszystkim wymagają nałożenia na kilkanaście minut przed ekspozycją na słońce – dokładny czas określa producent, dlatego stosuj się do zaleceń, które znajdziesz na konkretnym kosmetyku. Aplikację olejku z filtrem trzeba powtarzać co około 2 godziny, a także w sytuacji, kiedy warstwa kosmetyku została wytarta ręcznikiem. Wiele kosmetyków do ochrony przeciwsłonecznej wymaga ponownego nałożenia po kąpieli.

Olejki z filtrem do opalania – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy wybierasz olejek z filtrem, sprawdź, jaki poziom ochrony zapewnia. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi produkty z SPF30, który sprawdzi się do jasnej skóry pozbawionej znamion i pieprzyków. Kiedy szukasz produktu do opalania, sprawdź, jakimi składnikami pielęgnacyjnymi został wzbogacony. W Drogerii Pigment możesz wybrać olejek z witaminą E, która niweluje działanie wolnych rodników. Oferujemy kosmetyki z betakarotenem, który chroni skórę przed powstawaniem plam od słońca. Olejki z filtrem do opalania mogą zawierać wyciąg ze słonecznika – składnik ten zapobiega przesuszeniu.

Olejki z filtrem do ciała i nie tylko! Poznaj inne produkty do opalania!

Wiemy, jak ważna jest ochrona przeciwsłoneczna, która pozwala cieszyć się piękną, a przede wszystkim zdrową skórą dłużej. Przygotowaliśmy dla Ciebie duży wybór produktów z filtrem. W Drogerii Pigment znajdziesz nie tylko olejki, lecz także kremy z filtrem do ciała. Oferujemy też kremy chroniące przed słońcem do twarzy – są one przeznaczone do codziennego stosowania niezależnie od pory roku. W naszym asortymencie nie brakuje sprayów do opalania. To produkty, które są bardzo wygodne w nakładaniu. Wystarczy je rozpylić i rozsmarować. Oferujemy również komfortowe w stosowaniu mleczka zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Drogerii Pigment nie brakuje też propozycji dla osób, które lubią cieszyć się zdrową, piękną opalenizną na dłużej. Znajdziesz u nas produkty przedłużające opaleniznę, a także takie, które przyspieszają opalanie.