Kategorie

Kremowe pomadki matowe do ust

Matowe wykończenie w makijażu ust jest świetne zarówno na dzień, jak i na wieczór. Od lat cieszy się sympatią, ponieważ wygląda efektownie, a dodatkowo jest trwałe. W naszym asortymencie znajdziesz kremowe pomadki matowe do ust, które występują w wielu wariantach kolorystycznych. Energetyczny pomarańczowy, brudny róż czy ponadczasowa czerwień – wersji jest mnóstwo. Dzięki temu z łatwością znajdziesz tę, która podkreśli atuty Twojej urody. Sprawdź, jakie kremowe pomadki matowe do ust dla Ciebie przygotowaliśmy.

57 produktów

Kremowe pomadki matowe do ust – poznaj dostępne produkty

W Drogerii Pigment znajdziesz kremowe pomadki o matowym wykończeniu, które mają wygodne opakowania. Dostępne są między innymi kosmetyki w magnetycznym opakowaniu. Nie otworzy się ono, na przykład w torebce. Oferujemy kosmetyki, które zostały wzbogacone kompleksem witamin. Dzięki temu nie tylko nadają ustom kolor, lecz także je pielęgnują. W składzie produktów możesz również znaleźć olej ryżowy, dzięki któremu skóra staje się gładka. Kosmetyk może być wzbogacony olejkiem jojoba i kameliowym – sprawiają one, że produkt skutecznie chroni delikatną skórę ust przed wysuszeniem. Pomadki charakteryzują się przyjemną formułą, dzięki której nakładanie ich jest przyjemne. Kosmetyki wyróżniają się również doskonałym kryciem, dlatego nie musisz powtarzać kilkakrotnie aplikowania produktu.

Kremowe pomadki matowe do ust i nie tylko!

W Drogerii Pigment czekają na Ciebie różne rodzaje pomadek. To nie tylko produkty kremowe, lecz także w płynie. Oferujemy również pomadki do ust w kredce – dzięki nim możesz podkreślić usta w delikatny sposób. Wystarczy, że nałożysz taki produkt punktowo, a następnie rozetrzesz go palcami. W Drogerii Pigment nie brakuje wykręcanych pomadek do ust, które mają różne wykończenia i kolory. Oferujemy też ciekawe rozwiązanie, którym są markery do ust zapewniające precyzję.