Kategorie

Odpowiednia pielęgnacja sprawia, że skóra dłużej wygląda młodo, ale także chroni ją przed chorobami i drobnoustrojami. Składa się z czterech etapów: demakijaż, oczyszczanietonizowanie i odżywianie. Każdy z nich jest tak samo istotny i o żadnym nie można zapomnieć.
Ostatni z etapów - odżywianie dostarcza skórze niezbędnych do regeneracji składników, pozwala zachować jej elastyczność. Za ten etap w głównej mierze są odpowiedzialne kremy. Kremy do twarzy odpowiadają na wszystkie potrzeby skóry, matują ją ograniczając wydzielanie sebum, nawilżają i odżywiają, zapewniają piękny kolor. W kosmetyczce każdej kobiety powinny znaleźć się co najmniej dwa kremy: do pielęgnacji na dzień i na noc.
Pielęgnacja na dzień
Skóra w ciągu dnia pełni funkcję ochronną przed czynnikami zewnętrznymi, reguluje poziom nawilżenia, sprawia, że cera jest matowa - innymi słowy odpowiadają za to, by skóra była piękna przez cały dzień. W przypadku skór mieszanych np. z tłustą strefą “T” warto zdecydować się na dwa kremy, jeden pielęgnujący dla skóry normalnej, drugi matujący na skórę skłonną do przetłuszczania. Oczywiście, wybór tych preparatów jest uzależniony od tego, jakie efekty ma dostarczyć.
Pielęgnacja nocą
W nocy wszystkie narządy regenerują się. Zwiększa się ukrwienie skóry, a dzięki temu łatwiej pozbywa się toksyn i wchłania substancje odżywcze. Dlatego właśnie krem do twarzy ma bardziej bogatą formułę i dłużej pozostaje na skórze. Kremy te odpowiadają za naprawę uszkodzonych
w ciągu dnia komórek, pobudzają skórę do odbudowy.
Pielęgnacja nocna i na dzień powinna być dopasowana do rodzaju skóry i tylko wtedy przynosi najlepsze rezultaty. W ofercie Drogerii Pigment znajduje się wiele kremów odpowiadających na wszystkie potrzeby cery. Sprawdź je już dzisiaj!

Kremy do twarzy

350 produktów
Wyświetlono 24 z 350 produkty
Pokaż kolejne 24 produkty