Kategorie

Farby do włosów brązowe

Marzysz o lśniących włosach w głębokim kolorze? Dzięki brązowym farbom dostępnym w Drogerii Pigment to możliwe! Zaletą brązowego koloru jest ogromna liczba odcieni – wariantów jest tyle, że z łatwością znajdziesz ten najbardziej dopasowany do Twojego typu urody. Jasny czy ciemny? Chłodny czy ciepły? Niezależnie od tego, jakiego rozwiązania poszukujesz, w Drogerii Pigment czeka na Ciebie idealna brązowa farba do włosów. Dzięki produktom z tej kategorii możesz delikatnie odświeżyć swój kolor lub zupełnie zmienić wygląd, na przykład jeśli jesteś blondynką. Wysokiej jakości brązowa farba do włosów pozwoli Ci też zamaskować siwe pasma. Sprawdź, jakie produkty do koloryzacji włosów dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz farbę, dzięki której Twoja fryzura zyska głęboki odcień i blask.

38 produktów

Brązowa farba do włosów – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Bez wątpienia ważny jest kolor, jednak warto przed zakupem dowiedzieć się o farbie więcej. Zwróć uwagę na trwałość koloryzacji, o czym informują producenci. W naszym asortymencie znajdziesz trwałe farby brązowe do włosów, które będą zdobić pasma przez wiele tygodni. Taki produkt do koloryzacji jest świetnym rozwiązaniem, jeśli dobrze wiesz, jakiego koloru oczekujesz, a poza tym zależy Ci na długotrwałym pokryciu siwych pasm. Niektórzy producenci określają, do ilu myć utrzyma się farba. W naszym asortymencie znajdziesz produkty, dzięki którym będziesz cieszyć się pięknym odcieniem pasm aż do 28 myć. Farby brązowe do włosów nie muszą zawierać amoniaku, którego zapach dla wielu osób jest zbyt drażniący.

Dowiedz się więcej o brązowej farbie do włosów

Brązowa farba do włosów może być wzbogacona olejkami. Dzięki temu podczas koloryzacji nie dochodzi do silnego zniszczenia pasm. Wręcz przeciwnie – są one dodatkowo pielęgnowane podczas farbowania. Olejki mogą dodatkowo wpływać na efekt koloryzacji – powodują bowiem, że preparat wnika w głąb włosa. Farby wzbogacone olejkami poprawiają kondycję włosów, wygładzają je i nawilżają. W Drogerii Pigment znajdziesz farby, do których dodawana jest odżywka. Kosmetyk działa odżywczo, a stosuje się go tuż po zakończeniu farbowania.

Brązowa farba do włosów – warto stosować ją w domu!

Samodzielne farbowanie włosów w domu ma mnóstwo zalet. W naszym asortymencie znajdziesz farby, które mają delikatny zapach, dzięki czemu są komfortowe w stosowaniu. Precyzję gwarantuje aplikator w formie miękkiej tuby – w naszej ofercie znajdziesz farby z takim aplikatorem. Jeśli chcesz uzyskać brązowe włosy, farba stosowana w domu powinna mieć konsystencję aksamitnego kremu. Taką formę będzie Ci łatwo nakładać – koloryzujący produkt nie będzie bowiem spływał z pasm. Przygotowaliśmy farby, których użycie zajmie Ci około 20 minut. To ogromna oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Farbowanie włosów w domu może być łatwe i wygodne.

Farby do włosów brązowe to nie wszystko! Odkryj nasz asortyment

Dzięki produktom z naszego asortymentu możesz uzyskać inne niż brązowe włosy. Farba koloryzująca na rudo lub czerwono to część z naszych propozycji. Możesz zdecydować na produkt farbujący trwale, wzbogacony olejkami, które dogłębnie odżywiają włosy. Marzysz o blond pasmach? Zdecyduj się na farbę blond – oferujemy zarówno produkty zapewniające chłodny, jak i ciepły odcień. W asortymencie nie brakuje farb bez amoniaku, które dla wielu osób są lepszym rozwiązaniem. Sprawdzą się, jeśli włosy są zniszczone. Oprócz farb przygotowaliśmy również bogaty asortyment produktów do pielęgnacji włosów.