Kategorie

Odżywki do włosów niskoporowatych

Pielęgnacja dopasowana do porowatości włosów będzie działać znacznie skuteczniej. Jeśli Twoje włosy są niskoporowate, z pewnością zmagasz się z trudnościami podczas układania ich. Są zdrowe, gładkie, nie puszą się i lśnią, jednak one także potrzebują właściwych kosmetyków. Dlaczego? Łatwo bowiem o efekt przyklapniętej fryzury. W Drogerii Pigment znajdziesz skuteczne odżywki do włosów niskoporowatych. Produkty charakteryzują się lekką formułą, dzięki czemu nie obciążają pasm. Sprawdź, jakie odżywki do włosów niskoporowatych dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk, dzięki któremu podkreślisz blask i zdrowy wygląd pasm.

39 produktów

Odżywka do włosów niskoporowatych – co powinna mieć w składzie?

Włosy niskoporowate mają ciasno przylegające do kory łuski, a dodatkowo wyróżniają się odpornością na rozmaite zabiegi fryzjerskie. Charakterystyczny jest też dla nich długi czas schnięcia. Odżywki do włosów porowatych w niewielkim stopniu powinny wyróżniać się lekką formułą, a w ich składach należy szukać skutecznych, ale jednocześnie delikatnie działających substancji. Odżywka do włosów niskoporowatych może zawierać pochodną masła babassu, która pielęgnuje, ale nie obciąża pasm. Szukaj też składników wzmacniających włosy i wygładzających je – w ten sposób działają ceramidopodobne substancje.

Pielęgnacja włosów niskoporowatych – o czym pamiętać?

Pielęgnacja włosów niskoporowatych powinna być na co dzień delikatna. Obciążające maski pozostaw do okazjonalnego stosowania. Szukając odżywki, wybieraj te z olejami o małych cząsteczkach. Idealny będzie olej babassu, ale sprawdzi się też kokosowy. Pielęgnacja włosów niskoporowatych powinna sprawiać, że staną się uniesione u nasady, ponieważ często brak im objętości. Składnikiem, który doda pasmom objętości, jest glinka. Żeby pielęgnacja włosów niskoporowatych była skuteczna, konieczne jest regularne używanie przeznaczonych do pasm kosmetyków. Kieruj się wskazówkami producentów i nie przetrzymuj odżywki dłużej niż jest to wskazane.

Odżywki do włosów niskoporowatych i nie tylko!

W naszym asortymencie znajdziesz odżywki do włosów porowatych w różnym stopniu. Oferujemy między innymi produkty do włosów średnioporowatych. Dostępne są też produkty przeznaczone do rozwiązywania konkretnych problemów. Twoje włosy plączą się, trudno je rozczesać i często zmagasz się z kołtunami? Zdecyduj się na odżywkę ułatwiającą rozczesywanie. Nie tylko przyspieszy ona poranną pielęgnację włosów, lecz także zapobiegnie łamaniu i wyrywaniu pasm. W Drogerii Pigment znajdziesz również odżywki wzmacniające, dzięki którym włosy przestaną się kruszyć i wypadać. Oferujemy duży wybór odżywek do włosów kręconych. Zapobiegają one puszeniu i podkreślają skręt. Zwróć też uwagę na duży wybór form produktów do pielęgnacji włosów. Możesz zdecydować się między innymi na lekkie odżywki w sprayu, które sprawdzą się do stosowania zarówno na wilgotnych, jak i suchych pasmach.