Kategorie

Sera na końcówki

96 produktów

Aby nawilżyć, zdyscyplinować i ułożyć włosy, niezbędne jest serum do włosów. Daje ono szybkie i spektakularne efekty, głównie dlatego, że serum na włosy to skoncentrowany produkt o wysokim stężeniu substancji aktywnych.
Jakie serum do włosów wybrać?
Wybór serum uzależniony jest od kondycji włosów i to do nich powinno być dopasowane. Źle dobrane może obciążyć włosy, albo nie będzie wystarczające, by zapewnić efekt. Jeśli włosy rozdwajają się i łamią, warto sięgnąć po serum na końcówki, które zabezpieczy je przed działaniem czynników zewnętrznych. Sprawi też, że włosy nie będą się elektryzować, a niesforne końce staną się bardziej podatne na modelowanie. Serum na końcówki nakłada się na mokre lub wysuszone włosy i dokładnie wciera w końce, należy stosować je rozważnie, aby włosy nie pozostały zbite
w pasma. Gdy włosy wypadają i są osłabione niezbędne może się okazać serum na porost włosów. Wmasowuje się je w skórę głowy i włosa u ich nasady, dzięki temu substancje aktywne wnikają w skórę, docierając do cebulki włosa. Serum na porost włosów wzmacnia włos, przyspiesza jego wzrost, sprawia, że staje się grubszy i silniejszy, ponieważ odbudowuje jego trzon.
W naszej ofercie znajdziecie także wygładzające serum na włosy, które zapobiega ich puszeniu, silnie je wygładza i ułatwia modelowanie. W przypadku serum do włosów kręconych podkreśli ich skręt, ujarzmi fale i nada im pięknego blasku.