Kategorie

Pasty do włosów dla mężczyzn

Stylizacja męskich włosów okaże się znacznie łatwiejsza, jeśli zdecydujesz się na odpowiedni produkt. Szczególnie ważne są kosmetyki, dzięki którym utrwalisz efekty pracy. Jeśli chcesz, żeby fryzura utrzymywała się naprawdę długo, zajrzyj do produktów dostępnych w tej kategorii. Znajdziesz w niej pasty do włosów dla mężczyzn. To produkty, które pozwolą Ci uzyskać różne efekty. Są przeznaczone do eleganckich fryzur, ale pozwolą Ci również uzyskać artystyczny nieład na głowie. Sprawdź, jakie pasty do włosów męskich dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz produkt, dzięki któremu utrwalisz fryzurę.

5 produktów

Pasty do włosów męskich – na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Kiedy szukasz pasty do włosów męskich, zwróć uwagę na to, jak producent określa kosmetyk. W Drogerii Pigment znajdziesz ekstramocne pasty, które są doskonałym rozwiązaniem dla osób mających niesforne, niepodatne na układanie włosy. Wybierając pastę do włosów męskich, zwróć uwagę na skład. Kosmetyk może zawierać substancje, które nie tylko utrwalają fryzurę, lecz także pielęgnują pasma. Wartym uwagi składnikiem jest biała glinka, która sprawia, że włosy są odbite u nasady. Kaolin, czyli biała glinka absorbuje też nadmiar sebum. Zwróć też uwagę na pasty do włosów męskich wzbogacone o poliwinylopirolidon, który wykazuje antystatyczne działanie. Oznacza to, że kosmetyk zapobiega elektryzowaniu się pasm. Składnik ten ma też działanie kondycjonujące na włosy, a poza tym sprawia, że pasta łatwiej zmywa się z pasm.

Pasty do włosów dla mężczyzn – co warto o nich wiedzieć?

Pasty do włosów męskich to produkty, które są łatwe w zastosowaniu. Wystarczy, że ich niewielką ilość rozetrzesz w dłoniach, a następnie nałożysz na suche włosy, które wymodelujesz w wybrany sposób. Zmycie pasty do włosów dla mężczyzn nie musi być trudne. Szczególnie bezproblemowe okaże się usunięcie kosmetyku, który ma wodną bazę. Do jego zmycia wystarczy Ci nawet delikatny szampon. Pasta może mieć w składzie substancje, które chronią pasma przed czynnikami zewnętrznymi, na przykład filtry UV. Olej moringa zabezpiecza włosy przed działaniem wysokich temperatur. Najczęściej kosmetyki tego typu stosuje się, żeby uzyskać ułożoną, elegancką fryzurę. Możesz jednak wybrać pastę, dzięki której uzyskasz efekt nieładu oraz matowe wykończenie.

Pasty do włosów męskich to nie wszystko! Odkryj naszą ofertę!

W Drogerii Pigment znajdziesz duży wybór produktów przeznaczonych do stylizacji męskich włosów. Możesz zdecydować się na pomadę, na przykład do stosowania zarówno na włosach, jak i brodzie. W Drogerii Pigment znajdziesz też woski, które dają błyszczący efekt, a dzięki zawartości filtrów UV chronią przed szkodliwym działaniem promieniowania. W asortymencie nie mogło zabraknąć popularnego produktu do stylizacji, czyli żelu. Dostępne są produkty, które bardzo dobrze utrwalają fryzurę, a jednocześnie nie dają efektu sklejenia pasm. Możesz zdecydować się na żel zapewniający mocno błyszczące wykończenie. Jeśli nie stosujesz na co dzień substancji odzwierzęcych, zdecyduj się na żel wyróżniający się wegańską formułą.