Kategorie

Esencje koreańskie do twarzy

Potrzebujesz silnego nawilżenia cery? Zdecyduj się na esencję koreańską do twarzy. To kosmetyki, które zdobyły zainteresowanie na fali popularności wieloetapowej pielęgnacji koreańskiej. Esencja jest przeznaczona do zastosowania pomiędzy tonikiem a serum. Dzięki warstwie kosmetyku kolejne nakładane produkty mają szansę lepiej zadziałać, dlatego warto wprowadzić esencję koreańską do twarzy do swojej codziennej pielęgnacji. Zrobisz to dzięki bogatemu asortymentowi Drogerii Pigment. Oferujemy koreańskie esencje do twarzy, które odmienią Twoją pielęgnację na lepsze. Poznaj nasz asortyment, wybierz nawilżający kosmetyk i zapomnij o uciążliwych suchych skórkach.

11 produktów

Esencja koreańska do twarzy – jak działa?

Działanie koreańskiej esencji do twarzy jest uzależnione od jej składu. Oczywiście najważniejszym działaniem kosmetyku jest nawilżanie, dlatego w esencjach znajdziesz między innymi kwas hialuronowy. Produkty te potrafią jednak znacznie więcej! W naszym asortymencie nie brakuje esencji przeciwzmarszczkowych do twarzy. Kosmetyki ograniczające powstawanie oznak starzenia działają wygładzająco i przywracają skórze młodzieńczy blask. Esencja koreańska do twarzy może też łagodzić stany zapalny i przyspieszać gojenie się ran. Jeśli Ci na tym zależy, szukaj wśród kosmetyków z niacynamidem. Proces regeneracji naskórka przyspiesza również arginina.

Stosowanie esencji koreańskiej do twarzy

Esencje koreańskie do twarzy muszą być stosowane regularnie jak każdy inny kosmetyk. Bez obaw wprowadź je do codziennej pielęgnacji. Esencję stosuj na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu. Możesz aplikować ją zarówno rano, jak i wieczorem. Esencje koreańskie do twarzy szybko się wchłaniają, dlatego po ich użyciu możesz błyskawicznie nałożyć krem nawilżający, a w dzień dodatkowo krem z filtrem UV, który ochroni Twoją cerę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Poznaj produkty dostępne w naszym asortymencie i wybierz esencję z kwasami, przeciwzmarszczkową lub łagodzącą, żeby zapomnieć o problemach z cerą.