Kategorie

Maski do włosów farbowanych

Każde włosy wymagają dopasowanej do ich potrzeb pielęgnacji, a w szczególności te, które są często poddawane farbowaniu. Z tego też względu w asortymencie Drogerii Pigment oferujemy różnorodne maski do włosów farbowanych. Charakteryzujące się wysokim stężeniem składników odżywczych nie tylko przedłużają intensywność koloru, ale przede wszystkim zabezpieczają pasma przed nadmierną utratą wilgoci, zarazem wydobywając z nich nieprawdopodobny blask. Każda oferowana przez nas maska do farbowanych włosów została zamknięta w wygodnym i – co więcej – ekonomicznym opakowaniu, dzięki czemu będzie Ci służyć przez długi czas. Koniecznie zapoznaj się z dostępnym maskami, złóż zamówienie i ciesz się pięknymi włosami każdego dnia!

29 produktów

Maska do włosów farbowanych a potrzeby pasm

Regularnie farbowane pasma, zarazem pielęgnowane z pomocą nieodpowiednio skompletowanego zestawu kosmetyków mogą stać się suche, kruche, łamliwe. Aby cieszyć się efektem „jak po wyjściu od fryzjera”, należy zainwestować w stosowne preparaty pielęgnacyjne. Jednym z nich jest bezsprzecznie dobra maska do włosów farbowanych, która powinna być stosowana co najmniej raz w tygodniu na wilgotne włosy przez kilkanaście minut. Ponadto maska do włosów farbowanych powinna zawierać składniki odżywcze odpowiedzialne za regenerację uszkodzonej struktury włosa oraz witaminę E działającą nawilżająco, odżywiająco, wpływającą zarówno na utrwalenie koloru, jak i podtrzymanie pełnego blasku.

Jak powinna działać dobra maska do włosów farbowanych?

Dobra maska do włosów farbowanych to multifunkcyjny preparat pielęgnacyjny, obok którego nie przejdą obojętnie klienci, chcący cieszyć się zdrowymi i pięknymi pasmami, pomimo licznych zabiegów z wykorzystanie substancji farbujących oraz rozjaśniających. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta! Wystarczy spojrzeć, jak wiele może zdziałać odpowiednia maska do włosów farbowanych. Oto kilka najważniejszych jej zadań:

  • wsparcie procesów regeneracji,
  • zapewnienie odpowiedniego poziom nawilżenia,
  • zapobieganie nadmiernemu przesuszeniu,
  • ułatwienie rozczesywania,
  • wzmocnienie i wygładzenie pasm,
  • przywrócenie blasku,
  • wydłużenie intensywności koloru,
  • ochrona przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Różnorodność asortymentu a dostępne w Pigmencie maski do włosów farbowanych

W Drogerii Pigment oferujemy maski do włosów farbowanych od producentów cieszących się dużym uznaniem w branży kosmetycznej - Alfaparf, Ecolab, Cafe Mimi, Insight czy Vianek. Dzięki temu możesz mieć pewność, że dowolna maska do farbowanych włosów, którą zdecydujesz się zamówić, pozytywnie wpłynie na ogólną kondycję Twoich pasm, poprawiając ich dotychczasowych wygląd. Proponujemy preparaty pielęgnacyjne zarówno zamknięte w kompaktowych tubkach, jak i wydajnych słoiczkach, które starczą na długi czas. Niemniej zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem naszej drogerii internetowej. Znajdziesz u nas również kosmetyki dla kosmyków o różnej porowatości - maski do włosów wysokoporowatych, średnioporowatych oraz niskoporowatych, a także preparaty z uwzględnieniem równowagi PEH. Tak dokładnie! Wśród dostępnych produktów znajdziesz maski PEH idealne dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze świadomą pielęgnacją oraz maski proteinowe, emolientowe i humektantowe.