Kategorie

Emulsje koreańskie do twarzy

Emulsja jest mieszanką dwóch substancji, które się w sobie nie rozpuszczają. Kosmetyk ma lekką formułę, dlatego świetnie sprawdza się pod produkt taki jak krem. Nałożenie przed nim emulsji sprawi, że składniki aktywne będą miały większą szansę błyskawicznie się wchłonąć. Emulsja może być też stosowana samodzielnie, co sprawdzi się dla cer tłustych oraz na lato. W Drogerii Pigment znajdziesz emulsje koreańskie do twarzy. To kosmetyki, które nawilżają, regenerują, odżywiają, wspierają leczenie trądziku i działają przeciwzmarszczkowo. Poznaj naszą bogatą ofertę i dobierz emulsję, która pozwoli Ci zapomnieć o niedoskonałościach cery.

3 produktów

Emulsja koreańska do twarzy – jak wybrać?

Kiedy szukasz emulsji koreańskiej do twarzy, skoncentruj się na składzie. Zastanów się, jakich składników potrzebuje Twoja cera. Być może jest przesuszona lub pojawiają się na niej pierwsze oznaki starzenia? Emulsja jest lekka, a jednocześnie to skuteczny kosmetyk. Może zawierać kwas hialuronowy, który daje uczucie dogłębnego nawilżenia. Szukaj kosmetyków z małocząsteczkowym kwasem hialuronowym, ponieważ skutecznie przenika on w głąb skóry. Kosmetyki o lekkiej formule mogą również zawierać glicerynę, która uszczelnia płaszcz hydrolipidowy skóry. Emulsje nawilżające mają też w składzie ekstrakt z aloesu. Poprawia on nawilżenie skóry, a dodatkowo ma właściwości antybakteryjne.

Koreańskie emulsje do twarzy – dowiedz się więcej o stosowaniu

Emulsje – jak wszystkie inne kosmetyki – potrzebują czasu, żeby skutecznie zadziałać. Pamiętaj więc o ich regularnym, codziennym stosowaniu. Możesz wykorzystywać je zarówno w porannej, jak i wieczornej pielęgnacji. W Drogerii Pigment znajdziesz emulsje przeznaczone do konkretnych problemów skórnych. Oferujemy między innymi emulsje przeciwzmarszczkowe, które zawierają peptydy. Przeciwstarzeniowe kosmetyki zawierają również kwas hialuronowy, ponieważ skóra z oznakami starzenia potrzebuje głębokiego nawilżenia. W naszym asortymencie dostępne są również emulsje z kwasami, dlatego bez trudu znajdziesz idealny kosmetyk, którego działanie będzie dopasowane do potrzeb Twojej cery.