Kategorie

Odżywki w kostce

Coraz więcej osób stara się żyć w zgodzie z ekologicznymi zasadami, które mówią między innymi o produkowaniu mniejszej ilości śmieci. Jednym ze sposobów na to jest rezygnacja z kosmetyków pakowanych w plastikowe butelki. Jesteś włosomaniaczką, a jednocześnie zależy Ci na planecie? W Drogerii Pigment znajdziesz odżywki w kostce przeznaczone do różnych rodzajów włosów. Znajdziesz idealny kosmetyk, jeśli chcesz nadać pasmom objętości, a także produkt, który ułatwi Ci rozczesywanie. Sprawdź, jakie odżywki w kostce dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk, dzięki któremu zadbasz o włosy, nie zapominając przy tym o planecie.

1 produkt

Odżywka w kostce – czego szukać w jej składzie?

Odżywka w kostce tak samo jak tradycyjna powinna być dopasowana do potrzeb włosów. W Drogerii Pigment znajdziesz produkty, które dogłębnie odżywiają, wygładzają i zmiękczają pasma, a dodatkowo sprawiają, że rozczesywanie staje się łatwiejsze. Jeśli Ci na tym zależy, szukaj odżywki w kostce zawierającej sok aloesowy działający nawilżająco. Wartościowe jest również masło kakaowe, które chroni pasma przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Doskonale sprawdzi się też olej sezamowy, który wykazuje działanie ochronne i regeneracyjne.

Odżywka w kostce do włosów – co warto wiedzieć o jej stosowaniu?

W Drogerii Pigment znajdziesz odżywki w kostce, które sprawdzą się zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Oferujemy produkty zarówno przeznaczone do spłukiwania, jak i takie, których nie musisz spłukiwać. Odżywka w kostce do włosów jest łatwa do stosowania. Wystarczy, że naniesiesz ją na umyte mokre włosy. Jak to zrobić? Możesz delikatnie pocierać pasma kostką lub obracać ją w mokrych dłoniach, aż pojawi się na nich odpowiednia ilość emulsji, którą przeniesiesz później na pasma. Niejedna odżywka w kostce do włosów może sprawdzić się jako podkład do olejowania. Dostępne w Drogerii Pigment produkty miło zaskoczą Cię swoją wydajnością.

Odżywki w kostce i nie tylko – sprawdź nasz asortyment

W naszej ofercie znajdziesz odżywki w różnych formach – to nie tylko produkty w kostce, lecz także w tradycyjnych opakowaniach, w których skrywają się kosmetyki o przyjemnej, kremowej formule. Przygotowaliśmy produkty odpowiadające na różnorodne potrzeby i dostosowane do porowatości pasm. Możesz zdecydować się między innymi na odżywkę do włosów wysokoporowatych. Dzięki niej zapobiegniesz przesuszeniu, kruszeniu się i puszeniu pasm, a zyskasz lśniące, zdrowsze włosy. Oferujemy również odżywki przeznaczone do włosów niskoporowatych i średnioporowatych. Nie brakuje produktów odpowiadających na konkretne potrzeby. Możesz zdecydować się na odżywkę odmładzającą, która sprawi, że pasma staną się zdrowsze, zregenerowane i błyszczące. Zwróć też uwagę na produkty do włosów przetłuszczających się – to kosmetyki, które nie obciążają, a jednocześnie zapewniają skuteczną pielęgnację pasm.