Kategorie

Opakowania na podróż

Przed Tobą podróż, a walizka wydaje się pękać w szwach? Chcesz zabrać ze sobą dodatkową ciepłą bluzę i znaleźć miejsce na jeszcze jedną parę wygodnych butów? Ograniczona waga bagażu czy zbyt mała przestrzeń w walizce nie muszą być dłużej problemem. Wystarczy, że zdecydujesz się na zmniejszenie ilości kosmetyków. Nie oznacza to, że musisz rezygnować z produktów do pielęgnacji ciała, a wziąć wyłącznie kosmetyki przeznaczone do cery. Wystarczy, że zdecydujesz się na opakowania podróżne. Są niewielkie, ale bez trudu zmieścisz w nich potrzebną ilość produktu na tydzień lub dwa tygodnie spędzone poza domem. Możesz dzięki nim zabrać mniejszy hydrolat, potrzebną ilość balsamu czy swój ulubiony krem. Sprawdź, jakie opakowania podróżne na kosmetyki przygotowaliśmy dla Ciebie w Drogerii Pigment.

2 produktów
Producent

Poznaj praktyczne opakowania podróżne na kosmetyki do ciała

Balsam do ciała przydaje się każdego dnia, ale zabranie ogromnej butelki do walizki nie jest zbyt praktyczne. Produkt może się otworzyć i bałagan w walizce gotowy. Jeśli chcesz zabrać w podróż balsam do ciała, zdecyduj się na małe opakowania na kosmetyki. Butelka o pojemności 100 ml pozwoli Ci zabrać wystarczająca ilość produktu. Jedziesz na dłużej? Zdecyduj się na dwie buteleczki. W Drogerii Pigment znajdziesz modele z zakrętką, która redukuje ryzyko rozlania się produktu w walizce. Dodatkowo małe buteleczki możesz schować w kosmetyczkę, co zapewni stuprocentowe bezpieczeństwo. Dzięki temu produkty do ciała nie zabrudzą żadnych przedmiotów przewożonych w walizce. Zaoszczędzone dzięki małym opakowaniom miejsce możesz wykorzystać na szczotkę do ciała, dzięki której zadbasz o wygląd skóry również podczas wakacji.

Odkryj przydatne opakowania na kosmetyki do cery

Żel do mycia, tonik, serum, krem na dzień i na noc, krem pod oczy – lista kosmetyków do cery używanych codziennie jest dość długa. Nie musisz rezygnować z nich w podróży. Małe opakowania na kosmetyki pozwolą Ci zabrać ulubione produkty w każdą podróż. Przyda Ci się butelka z atomizerem – możesz umieścić w niej tonik czy hydrolat. Doskonale sprawdzą się również niewielkie słoiczki o pojemności 20 ml. Przełożysz do nich kremy pod oczy, na noc i na dzień. Tego typu opakowania na kosmetyki do samolotu są szczelne, dlatego nie musisz się obawiać zabrudzenia innych przewożonych rzeczy. Niewielkie słoiczki doskonale sprawdzą się nie tylko jako opakowania na kosmetyki, lecz także na niewielkie kolczyki.

Opakowania podróżne – jakie mają zalety?

Opakowania na kosmetyki do samolotu są transparentne, dzięki czemu widać, co znajduje się w środku. To szczególnie przydatne, jeśli przechowujesz w nich drobiazgi. W naszej ofercie znajdziesz butelki, na których jest specjalne miejsce do podpisania kosmetyku. W przypadku hydrolatów i toników to bardzo pomocne. Oferujemy słoiczki, które wyróżniają się szczelną zakrętką, a poza tym są łatwe do utrzymania w czystości. Bez trudu usuniesz z nich resztkę kosmetyku, który został po podróży, umyjesz i wykorzystasz ponownie.