Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Pędzle do różu

Róż to jeden z kosmetyków, który pozwoli Ci wymodelować twarz. Nadaje on cerze promienny i młodzieńczy wygląd, a jego aplikacja nie musi sprawić Ci trudności. Wystarczy, że zdecydujesz się na dobry pędzel do różu. W Drogerii Pigment znajdziesz mnóstwo akcesoriów przeznaczonych do nałożenia tego kosmetyku. To zarówno produkty z włosiem syntetycznym, jak i naturalnym. Sprawdź, jakie pędzle do różu dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz akcesorium, które usprawni codzienne wykonywanie makijażu.

47 produktów

Pędzle do różu – odkryj dostępne rodzaje

W naszej ofercie znajdziesz pędzle do różu o różnych kształtach główek. Dostępne są modele ze ściętym pod delikatnym kątem włosiem, a także akcesoria, których główka jest zaokrąglona. Wybór zależy od tego, jakim narzędziem pracuje Ci się wygodniej. Oferujemy pędzle, które mają syntetyczne, wytrzymałe włosie. Jego zaletą jest, że nie uczula. Akcesorium ze śliskim, syntetycznym włosiem sprawdzi się jako pędzel do różu w kremie. Dostępne są też modele z włosiem naturalnym, które doskonale sprawdzi się do nakładania produktów sypkich. Pędzel do nakładania różu może Ci też posłużyć do bronzera. Przy pomocy odpowiedniego wykonasz makijaż pozbawiony nieestetycznych smug.

Odkryj zalety pędzli do różu z naszej oferty

W Drogerii Pigment dostępny jest niejeden dobry pędzel do różu. To produkty, których włosie jest delikatnie, dlatego nie podrażnia nawet wrażliwej cery. Pędzel pozwala dokładnie nałożyć kosmetyk bez efektu plam, które później trudno przecież naprawić bez uszkodzenia warstwy podkładu. Pędzel do różu w kremie czy kamieniu charakteryzuje się również wytrzymałością. Oferujemy akcesoria wykonane z solidnych materiałów, na przykład z drewnianym trzonkiem. Skuwka wykonana z aluminium wyróżnia się odpornością na rdzewienie. Pędzle do różu spełnią inne funkcje – przydadzą się do zaaplikowania rozświetlacza lub bronzera, a także wykończenia i utrwalenia makijażu pudrem. Oferujemy też modele, przy pomocy których wykonasz modelowanie na mokro.

Jak czyścić pędzel do nakładania różu?

Pędzel do nakładania różu może Ci posłużyć naprawdę długo, jeśli będzie odpowiednio pielęgnowany. Regularne czyszczenie jest bardzo ważne dla zdrowia Twojej cery, dlatego nie rezygnuj z niego z obawy o wytrzymałość pędzla. Kiedy zwilżasz akcesorium, rób to włosiem w dół. Zawsze staraj się, żeby woda nie przedostawała się do skuwki. Do usunięcia zabrudzeń z włosia możesz wykorzystać szare mydło oraz dłoń. Namydloną główką pędzla możesz pocierać po dłoni i w ten sposób stopniowo usuwać zabrudzenia. Podcza płukania znów zwróć uwagę na to, żeby kierować strumień wody z włosiem, a nie pod włos. Dokładnie wypłucz resztki mydła wraz z zanieczyszczeniami. Suszenie powinno odbywać się naturalnie bez wykorzystania kaloryfera czy suszarki. Połóż pędzle w taki sposób, żeby włosie się nie odkształciło. Zastosowanie się do tych kilku zasad pozwoli Ci dłużej cieszyć się pędzlem do nakładania różu.

Pędzle do różu i nie tylko! Odkryj nasz asortyment!

Pędzel do różu w kremie czy kamieniu to tylko niewielka część naszego asortymentu. Oferujemy o wiele więcej pędzli do twarzy. Są dostępne między innymi w zestawach. Wybierając komplet, od razu zyskujesz wszystkie narzędzia potrzebne do wykonania trwałego i pięknego makijażu cery. W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć pędzli do korektora. Takie akcesorium pozwoli Ci nałożyć kryjący kosmetyk w sposób precyzyjny, dzięki czemu zamaskujesz drobne niedoskonałości cery. Masz problem z kosmetykami pod oczy, które wchodzą w załamania po krótkim czasie od wykonania makijażu? Ten problem pomoże Ci rozwiązać pędzel do pudrowania pod oczami. Nałożenie pudru na tę strefę pozwoli uniknąć problemu z kosmetykami, które wchodzą w zmarszczki mimiczne. Zadbaliśmy o potrzeby różnych klientów, dlatego przygotowaliśmy pędzle do twarzy z włosia naturalnego oraz modele wegańskie, z syntetycznym włosiem.