Kategorie

Maski do włosów cienkich

Włosy cienkie są słabe, delikatne i niezwykle podatne na uszkodzenia mechaniczne spowodowane zarówno stylizacją, farbowaniem, jak i niekorzystnym działaniem warunków atmosferycznych. Z tego też względu ich pielęgnacja powinna chronić pasma przed różnorodnymi czynnikami, a także przeciążeniem i nadmiernym przetłuszczaniem się. Każda maska do włosów cienkich i delikatnych dostępna w naszym asortymencie zawiera odpowiedni zestaw substancji odżywczych, które sprawią, że Twoje pasma będą mocne, elastyczne i pełne blasku. Nie czekaj dłużej i koniecznie zapoznaj się z przygotowaną przez nas ofertą, w której znajdziesz również maski do skóry głowy, wygładzające oraz ochładzające kolor!

19 produktów

Maska do włosów cienkich - sprzymierzeniec właścicieli wysokoporowatych i kruchych pasm

Niekiedy maska do włosów cienkich może spowodować, że Twoje pasma będą nie tyle słabe i łamliwe, ile dodatkowo oklapnięte. Aby tego uniknąć, warto przed bezpośrednim zakupem określić porowatość włosów. W przypadku pasm niskoporowatych oraz średnioporowatych rzeczywiście nieodpowiednio dopasowana maska do włosów cienkich i suchych za sprawą zawartych w niej emolientów może obciążyć kosmyki. W przypadku włosów wysokoporowatych, które są zarazem słabe, kruche i zniszczone natomiast jest ona wręcz wskazana i powinna stać się jednym z elementów Twojego dotychczasowego rytuału pielęgnacyjnego. 

Jak działa maska do włosów cienkich i delikatnych?

Pielęgnacja włosów cienkich, słabych i kruchych obejmuje nie tylko szampony, odżywki, ale także maski, które powinny być stosowane co najmniej raz w tygodniu. Mają one za zadanie przede wszystkim odbudować naruszoną strukturę włosa, zarazem ją wzmacniając oraz minimalizując podatność na łamanie się. Ponadto dobra maska do włosów cienkich i delikatnych tworzy na powierzchni pasm warstwę okluzyjną, która chroni przed ewentualnymi zniszczeniami, zamyka w kosmykach niezbędne substancje odżywcze, wygładza i dodaje niepowtarzalnego blasku. Prawidłowo dopasowana i – co więcej – stosowana maska do włosów cienkich pozwoli Ci cieszyć się pięknymi i zdrowymi pasmami każdego dnia. Jesteś gotowy na niemałą rewolucję w pielęgnacji?

Maska do włosów cienkich i suchych, czyli jedna z wielu niespodzianek, jakie przygotowała Drogeria Pigment

Twoje włosy wymagają dogłębnego odżywienia, nawilżenia i regeneracji? W takim razie sięgnij po preparaty pielęgnacyjne dostępne w Drogerii Pigment. Przede wszystkim każda proponowana przez nas maska do włosów cienkich i suchych doskonale sprawdzi się w roli dopełnienia Twojej pielęgnacji. Zamknięte w ekonomicznych opakowaniach, pochodzące od cenionych w branży kosmetycznej producentów, takich jak Insight czy Alfaparf będą Ci służyć przez długi czas. Wystarczy, że będziesz obserwować swoje włosy, a następnie dostosujesz pielęgnację do ich indywidualnych potrzeb. Oprócz tego w asortymencie znajdziesz również maski do włosów puszących się oraz maski do włosów kręconych, czyli niesfornych typów włosów, które niekiedy okazują się nie lada wyzwaniem w stylizacji, a nawet szczotkowaniu.