Kategorie

Dezodoranty w kostce

Wysokie temperatury, stres, aktywność fizyczna – jest wiele czynników, które powodują, że możesz pocić się bardziej niż zwykle. Choć to naturalny proces nie czujemy się z nim komfortowo. W Drogerii Pigment znajdziesz mnóstwo dezodorantów, które pozwolą Ci uporać się z nadmiernym poceniem oraz wiążącym się z nim, a dokładniej z namnażającymi się bakteriami, przykrym zapachem. Oferujemy kosmetyki w wielu różnych formach, spośród których z pewnością znajdziesz tę, która okaże się wygodna w stosowaniu. W Drogerii Pigment przygotowaliśmy dla Ciebie między innymi dezodoranty w kostce. Są wygodne w stosowaniu, skuteczne, a dodatkowo pięknie pachną i pielęgnują delikatną skórę pod pachami.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Dezodoranty w kostce – jakich składników w nich szukać?

Szukasz alternatywy dla popularnych produktów przeciwdziałających poceniu? Zdecyduj się na dezodorant w kostce. W Drogerii Pigment znajdziesz produkty, które zawierają skutecznie działające składniki, na przykład sodę oczyszczoną. Składnik ten pochłania nieładną woń, wykazuje działanie odświeżające. Soda oczyszczona działa też przeciwświądowo, zmiękczająco oraz łagodząco. W dezodorantach w kostce szukaj również ziemi okrzemkowej, która koi podrażnienia oraz pochłania pot. Zwróć też uwagę na węgiel aktywny – ma on działanie bakteriobójcze.

Dezodorant w kostce – co warto wiedzieć?

Dezodorant w kostce może skutecznie zniwelować brzydki zapach, ale taki produkt często wykazuje też działanie pielęgnacyjne. W naszym asortymencie znajdziesz dezodoranty w kostce, które zawierają masło shea. Składnik ten zadba o odpowiednie nawilżenie skóry, która często jest narażona na podrażnienia ze względu na częstą depilację. Dezodorant w kostce to produkt wygodny w stosowaniu. Wystarczy jego niewielką ilość nałożyć na oczyszczoną i suchą skórę pach. W naszym asortymencie znajdziesz dezodoranty w kostce w różnych wariantach zapachowych.

Dezodoranty w kostce i nie tylko! Poznaj naszą ofertę!

W Drogerii Pigment znajdziesz dezodoranty w wielu formach. Możesz zdecydować się na produkt w puszce lub kulce. Kosmetyki zapobiegające nieprzyjemnemu zapachowi występują w wersji wegańskiej. Są idealne dla osób, które nie chcą używać produktów z substancjami pochodzenia zwierzęcego, a jednocześnie szukają skutecznych dezodorantów. Oferujemy też produkty pozbawione aluminium, który jest kontrowersyjnym składnikiem. Wiele osób uważa, że jego regularne stosowanie nie jest bezpieczne, dlatego powstaje coraz więcej dezodorantów bez aluminium. Nie musisz obawiać się o ich skuteczność. Składy zostały tak skomponowane, żeby zapewniać świetną ochronę i świeżość przez cały dzień. Wśród dezodorantów bez aluminium znajdziesz takie z sodą czy ziemią okrzemkową w składzie. Sprawdź, jakie produkty zapobiegające nadmiernemu poceniu się dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz kosmetyk, dzięki któremu zapomnisz o nieestetycznych plamach na ubraniach.