Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Pędzle do rozświetlacza

Rozświetlacz sprawia, że skóra wygląda promiennie. To kosmetyk, który przydaje się podczas konturowania. Pozwala bowiem uwypuklić pewne miejsca, na przykład szczyty kości policzkowych czy szczyt nosa. Aplikowanie produktu nie sprawi Ci trudności, jeśli wybierzesz odpowiedni pędzel do rozświetlacza. W naszym asortymencie znajdziesz solidne modele w różnych kształtach i wykonane z różnych materiałów. Sprawdź, jakie pędzle do rozświetlacza dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz akcesorium, dzięki któremu błyskawicznie nałożysz połyskujący kosmetyk i nadasz skórze promienny wygląd.

38 produktów

Pędzle do rozświetlacza – co warto wiedzieć?

Pędzel do nakładania rozświetlacza nie ma jednego określonego kształtu. Możesz aplikować błyszczący kosmetyk przy pomocy akcesorium, którego główka przypomina kształtem wachlarz. Dobrze sprawdzi się też pędzel do rozświetlacza z zaokrągloną lub delikatnie ściętą końcówką. W naszym asortymencie znajdziesz modele z naturalnym włosiem, na przykład kozy. Oferujemy też modele z włosiem syntetycznym – to rozwiązanie, które przypadnie do gustu osobom unikającym odzwierzęcych produktów. Dostępne w Drogerii Pigment pędzle do rozświetlacza wyróżniają się solidnym wykonaniem. Oferujemy modele z trzonkiem z naturalnego drewna oraz wytrzymałą skuwką, która dobrze łączy ze sobą dwie części pędzla.

Pędzel do nakładania rozświetlacza – jak o niego dbać?

Pędzel do rozświetlacza może Ci posłużyć na wyjątkowo długo. Wystarczy, że będziesz dbać o niego w odpowiedni sposób. Regularne mycie pędzla to konieczność – w ten sposób chronisz skórę przed powstawaniem na niej niedoskonałości. Akcesorium możesz czyścić przy pomocy szarego mydła. Pamiętaj, żeby podczas zwilżania trzymać pędzel włosiem w dół. Dzięki temu unikniesz dostania się zbyt dużej ilości wody do skuwki. Do mycia akcesorium używaj ciepłej, ale nie gorącej wody. Podczas spłukiwania czekaj, aż woda będzie zupełnie czysta. Ważne jest również odpowiednie suszenie, które zapobiegnie odkształceniu włosia czy oddzieleniu się trzonka od główki. Pozwól pędzlom wyschnąć naturalnie. Nie używaj suszarki czy kaloryfera, żeby przyspieszyć ten proces.

Pędzle do rozświetlacza to nie wszystko! Sprawdź nasz asortyment!

W naszym asortymencie znajdziesz duży wybór pędzli do twarzy. Oprócz produktów do rozświetlaczy oferujemy też modele do bronzera czy różu, dlatego możesz wykonać konturowanie. Sprawdź zestawy pędzli, dzięki którym od razu zyskasz wszystkie potrzebne elementy do wykonania estetycznego, pozbawionego plam makijażu. Oferujemy również pędzle do korektora, które pozwalają nałożyć go w sposób precyzyjny i dzięki temu dobrze zamaskować niedoskonałości. Niektórym strefom na twarzy warto poświęcić szczególną uwagę. Jest to na przykład obszar pod oczami. Jeśli chcesz uniknąć wchodzenia korektora w załamania, zdecyduj się na pędzel do pudrowania pod oczami. Musisz zdecydować, jaki rodzaj włosia chcesz wybrać. W Drogerii Pigment czekają na Ciebie modele z włosiem wegańskim wykonanym z syntetycznym materiałów oraz naturalnym.