Kategorie

Topy do lakieru hybrydowego

Z roku na rok coraz więcej osób decyduje się na manicure hybrydowy. Wcale nas to nie dziwi, gdyż dzięki niemu możemy nie tylko utwardzić płytkę paznokcia, ale przede wszystkim zadbać o to, aby nasze dłonie wyglądały nienagannie przez co najmniej dwa tygodnie, tym samym nie wymagając dodatkowych poprawek. Ze względu na rosnące zainteresowanie paznokciami hybrydowymi, na rynku kosmetycznym pojawia się coraz więcej preparatów, które mogą korzystnie wpłynąć na trwałość, a także estetykę manicure. Wśród nich na szczególne wyróżnienie zasługują dostępne w asortymencie Drogerii Pigment topy do lakieru hybrydowego, które sprawiają, że manicure jest odporny na działanie różnych czynników zewnętrznych. W ofercie umieściliśmy topy do lakieru hybrydowego od znanych i cenionych producentów z branży kosmetycznej.

29 produktów

Czym są topy do lakieru hybrydowego?

Top Coat nie bez powodu uchodzi za niezastąpiony produkt. Jego zadaniem jest zadbanie o odpowiednie wykończenie manicure. Z jego pomocą nałożysz ostatnią, wierzchnią warstwę stylizacji, która dodatkowo ją wzmocni. Topy do lakieru hybrydowego należy nakładać na kolorową hybrydę. Wystarczy cienka warstwa, aby manicure został odpowiednio wykończony. Ponadto topy do lakieru hybrydowego sprawiają, że kolor manicure wraz z upływem czasu nie zblednie, a także nie zacznie odpadać np. po kontakcie z promieniami słonecznymi, wodą czy detergentami. Oprócz tego produkty pełnią funkcję ochronną, minimalizują ryzyko zarysowania paznokci, wystąpienia odprysków oraz urazów mechanicznych, które bardzo często mają miejsce w przypadku manicure wykonanego z pomocą tradycyjnych lakierów do paznokci.

Topy do lakieru hybrydowego i ich funkcje

Wbrew pozorom topy do lakieru hybrydowego nie tylko pełnią funkcję ochronną przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak wcześniej wspomniane zarysowania czy przetarcia. Oprócz tego topy do lakieru hybrydowego zwiększają trwałość manicure, dodatkowo podkreślając głębię koloru. W przypadku topów błyszczących zapewniają one również długotrwały połysk, dzięki czemu manicure przez okres dwóch tygodni wygląda nieskazitelnie i po prostu pięknie. W sprzedaży można znaleźć również matowe topy do lakieru hybrydowego, które przeciwdziałają powstawaniu tzw. satynowej powierzchni, aby móc się cieszyć finalnym efektem jak najdłużej.

Suche topy do lakieru hybrydowego — czym się wyróżniają?

Suche topy do lakieru hybrydowego, zwane również Top No Wipe, to preparaty, które po utwardzeniu nie wymagają dodatkowego przemycia cleanerem. Przypomnijmy, że klasyczne topy do lakieru hybrydowego po utwardzeniu światłem UV posiada lepką warstwę dyspersyjną, której zadaniem jest połączenie kolejnych warstw. Decydując się na Top No Wipe po wykonaniu manicure możesz od razu przystąpić do wykonywania innych obowiązków bez obaw, że zarysujesz lakier bądź pobrudzisz ubranie. Dodatkową zaletą, jaką posiadają suche topy do lakieru hybrydowego, jest możliwość nakładania na nie specjalnych efektów, takich jak lustrzane pyłki.

Topy do lakieru hybrydowego a asortyment Drogerii Pigment

Asortyment Drogerii Pigment jest niezwykle zróżnicowany. Dzięki temu mamy pewność, że każdy klient znajdzie u nas to czego szuka. Oprócz topów do lakieru hybrydowego znajdziesz u nas również pozostałe produkty, niezbędne do wykonania nieskazitelnego manicure. Wśród nich znajdziesz:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całym dostępnym asortymentem Drogerii Pigment!