Zapisz się do newslettera i odbierz rabat -10% na pierwsze zakupy Sprawdź szczegóły

Kategorie

Cienie mineralne

Cienie mineralne do powiek prasowane to kosmetyki, które ułatwiają wykonanie makijażu oka na niemal każdą okazję. Wiele różnych odcieni, o różnych wykończeniach z łatwością można dobrać pod kątem koloru tęczówki czy karnacji. W sklepie internetowym drogeriapigment.pl znajdziesz także pojedyncze cienie do powiek oraz palety cieni, dzięki którym każdy makijaż będziesz mogła wykonać w profesjonalny sposób. Nie zapominaj także o cieniach w kremie, które wyróżniają się łatwą aplikacją i stanowią doskonałą bazę do cieni mineralnych. Wszystkie cienie do powiek są wysokiej jakości i pochodzą od renomowanych producentów.

Właśnie aktualizujemy produkty w tej kategorii. Wróć tutaj za chwilkę.

Największe zalety cieni mineralnych

Cienie mineralne do powiek charakteryzują się wysoką trwałością, po nałożeniu pozostają na swoim miejscu przez wiele godzin, nie ulegają ścieraniu ani nie osypują się nieestetycznie na policzki. Ponadto mineralne cienie do powiek prasowane dobrze kryją i nie osadzają się w zagłębieniach powieki, dzięki czemu optycznie wygładzają skórę. Wielość kolorów ułatwia dopasowanie cieni do typu urody i rodzaju makijażu. Na dzień polecamy jaśniejsze kolory, takie jak naturalne brązy, beże czy nude. Natomiast w przypadku makijażu wieczorowego istnieje całkowita dowolność w korzystaniu z bogactwa barw oferowanych przez mineralne cienie do powiek. Cienie mineralne są także bardzo delikatne dla skóry, więc można je aplikować nawet w przypadku nadwrażliwości czy skłonności do uczuleń. Zawarte w nich substancje mają też działanie pielęgnujące, ponieważ zawierają cały szereg intensywnie nawilżających olejków i innych składników naturalnych.

Aplikacja mineralnych cieni do powiek prasowanych

Cienie mineralne do powiek powinny być aplikowane cienkim, gęstym pędzelkiem, który pozwala na nałożenie produktu oraz cieniowanie. W ten sposób osiągniesz naturalny efekt przenikania się kolorów. Prawidłowa aplikacja wydobywa wszystkie zalety tych cieni. Podkreśla również naturalne piękno oczu i ich młodzieńczy blask. Cienie mineralne można nakładać zarówno na sucho, jak i na mokro, uzyskując różne efekty. Aplikacja na sucho powinna odbywać się okrężnymi ruchami. Natomiast po namoczeniu pędzelka można uzyskać efekt eyelinera i wydobyć wyrazistość kolorów. Cienie mineralne do powiek są nie tylko trwalsze, ale także pomagają osiągnąć głęboki intensywny kolor na powiece. Bez względu na to jakie doświadczenie w tworzeniu makijażu posiadasz, z cieniami mineralnymi będziesz mogła osiągnąć wymarzony efekt. Wybierając cienie mineralne do powiek zwróć uwagę na ich skład. Mogą one zawierać tlenek tytanu, tlenek cynku czy tlenki żelaza, nie jest to nic niepokojącego. Zdecydowanie nie powinny zawierać pochodnych ropy naftowej ponieważ są one bardzo niekorzystne dla skóry twarzy. W sklepie internetowym drogeriapigment.pl oferujemy cienie do powiek, które na pewno sprostają twoim oczekiwaniom i pozwolą ci wyczarować wymarzony makeup. Mineralne cienie do powiek prasowane to przede wszystkim trwałość i naturalny skład, czego więcej potrzeba?